• Informacje na temat:

  bednarek w finale

Artykuły na temat: bednarek w finale
 • ​"Jeśli umrę, zajmij się Małgosią"!

  Te słowa Jacek Borecki (Tomasz Bednarek) skieruje do swojej partnerki Agaty Wilczyńskiej (Maria Niklińska) przed operacją guza mózgu. Sprawdź szczegóły!

 • Grechuta Festival: Gwiazdą Kamil Bednarek

  15 wykonawców: solistów i zespołów zostało zakwalifikowanych do finału konkursu na interpretacje piosenek z repertuaru Marka Grechuty. Konkurs jest głównym elementem Grechuta Festivalu, którego siódma edycja potrwa w Krakowie od 9 do 12 października.

 • Szapołowska zagrożona

  Gwiazda Szapołowska zagrożona. Chory Bednarek w strefie spadkowej. Takie emocje mogą zapewnić tylko uczestnicy programu "Jak oni śpiewają", emitowanego na antenie Polsatu.

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Kamil Bednarek i Ania Deko w przeboju Stinga!

  W piątek, 21 listopada, premierę w RMF FM miała piosenka nagrana przez Kamila Bednarka z piątą finalistką konkursu "Ja cię kręcę" - Anią Deko. Jest to cover jednego z największych przeboju Stinga - "Englishman In New York".

 • Jak Agata pociesza Jacka?

  Poszukiwania Beaty (Dorota Naruszewicz) trwają. Tymczasem jej mąż Jacek (Tomasz Bednarek) wpada w sidła Agaty (Maria Niklińska).

 • WOŚP 2015: Orkiestra gra nie tylko w Polsce

  11 stycznia nie tylko w całej Polsce (sztaby działają także w 15 innych krajach od USA, przez Islandię po Zjednoczone Emiraty Arabskie) odbywa się 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcji tradycyjnie towarzyszą koncerty nie tylko największych gwiazd.

 • "Klan": Jesienią u Lubiczów

  Pawłowi Lubiczowi trudno będzie pozbyć się wyrzutów sumienia po nieoczekiwanej śmierci Krystyny, do której doszło w finale poprzedniej serii. Najchętniej rzuciłby wszystko - Ona leżała(...) wiosną poddała się zabiegowi aborcji. Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) znajdzie się pod ostrzałem... prokuratora, a jej córka Beata (Magda Wójcik) i Jacek (Tomasz Bednarek) wylądują przed obliczem sądu...

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Varius Manx i Kacper Gołda w przeboju "Africa"!

  Poznaliśmy kolejnego finalistę konkursu "Ja cię kręcę" RMF FM! Kacper Gołda nagrał wraz z zespołem Varius Manx nową wersję przeboju "Africa" grupy Toto. Utwór znajdzie się na jubileuszowej płycie wydanej z okazji 25-lecia RMF FM.

 • Rozmus nie dał cienia szansy swoim sławnym rywalom i po raz trzeci z rzędu zdobył Puchar Prezydenta Bielska-Białej. Grał jak zawodowiec, zabiegiwał przeciwników i bezwzględnie wykorzystywal ich słabości. W finale pokonał Grzegorza Poloczka. Trzecie miejsce w turnieju zajęli ex aequo Tomasz Bednarek i Krzysztof Respondek, co oczywiście spotkało się z życzliwym, ale zazdrosnym uznaniem...

 • Wielka gala urodzinowa RMF FM: Największe gwiazdy i pół miliona zł do wygrania

  7 lutego (sobota) o godzinie 20, na antenie Polsatu rozpocznie się transmisja wielkiej gali urodzinowej RMF FM.

Zdjęcia na temat: bednarek w finale
Wideo na temat: bednarek w finale
 • Ola Szwed: Ja już jestem mokra

  Ola Szwed w kolejnym odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo" pojawi się na scenie jako Kamil Bednarek. Będzie to jej ostatnia szansa na wygraną przed finałem. Zobaczcie, jak wyglądają przygotowania...