• Informacje na temat:

  bee 8

Artykuły na temat: bee 8
 • Zostawił blisko 100 milionów funtów

  Zmarły w maju tego roku wokalista Robin Gibb z grupy Bee Gees zostawił majątek warty ponad 93 miliony funtów.

 • Rusza "jak Oni śpiewają"!

  Już w sobotę 8 marca o 20.00 w Polsacie startuje trzecia odsłona muzycznego show "jak Oni śpiewają". W tej edycji zobaczymy cała plejadę śpiewających aktorów i to śpiewających naprawdę dobrze.

 • Najlepsze ścieżki dźwiękowe

  Ścieżka dźwiękowa do filmu "Gorączka sobotniej nocy", autorstwa grupy Bee Gees, została uznana za soundtrack wszech czasów w ankiecie zorganizowanej przez firmę JVC. W czołówce listy znalazły się również m.in. wydawnictwa z muzyką z filmów "Titanic", "Pamiętnik Bridget Jones" oraz "Pulp Fiction".

 • Chorzy na bluesa śpiewają Wierzcholskiego

  21 listopada swoją premierę będzie miała kolejna płyta z serii "Skazani na bluesa". Tym razem aż 19 wykonawców zaprezentuje na niej swoje wersje utworów Sławka Wierzcholskiego i Nocnej Zmiany Bluesa. W tej grupie znaleźli się m.in. Fromacja Fru, Free Blues Band, Anika, Tipsy Drivers, Queen Bee, Magda Piskorczyk, Jacek Spruch oraz włoska formacja Family Style.

 • Prince: Odnowione studio

  Słynne studio Paisley Park w Minnesocie zostało ponownie otwarte do celów komercyjnych. Artyści z zewnątrz będą mogli z niego korzystać po 8 latach przerwy, choć przez cały ten czas służyło ono właścicielowi, Prince'owi.

 • Nowy muzyczny film François Ozona

  Już 1 kwietnia na ekranach polskich kin zadebiutuje najnowszy film François Ozona - "Żona doskonała". Podobnie, jak w jednym z jego największych przebojów, "8 kobiet", ważną rolę odgrywa tu muzyka i francuskie piosenki.

 • Beatlesi najbogatsi

  Magazyn "Q" opublikował listę najbogatszych rockmenów w Wielkiej Brytanii. Wielkich zaskoczeń w tym zestawieniu nie ma - zwyciężyli Beatlesi przed The Rolling Stones.

 • Złote Audiofeels

  Debiutancki album grupy Audiofeels uzyskał status Złotej płyty.

 • Debiut z "Mam talent"

  3 października ukaże się debiutancki album grupy Audiofeels, laureatów 3. miejsca pierwszej edycji polskiego "Mam talent".

 • Pohoda: Kraftwerk na pietruszce

  W każdy weekend wakacji, na terenie naszego kraju, odbywa się jakiś festiwal. Można nawet mówić o klęsce urodzaju - tyle tego, że nie wiadomo na co się zdecydować. Tymczasem, warto spojrzeć za naszą południową granicę, gdzie w słowackim Trenczynie, w dniach 8-10 lipca odbyła się kolejna, 14. już edycja, festiwalu Bažant Pohoda. Impreza o niesamowitej atmosferze ("pohoda" możemy przetłumaczyć jako "luzik") i świetnej obsadzie, na której ciężko spotkać Polaka. Żałujcie! Koncerty w tym roku dali...

Wideo na temat: bee 8
 • Super 8

  Jest lato 1979 roku. Grupa przyjaciół z niewielkiego miasteczka w Ohio decyduje się nakręcić film o zombie. W trakcie zdjęć realizowanych na taśmie 8 mm, dochodzi do groźnej katastrofy kolejowej. Cudem uniknąwszy śmierci, młodzi filmowcy odkrywają, że wypadek nie był przypadkiem. W miasteczku znikają ludzie i dochodzi do innych niewytłumaczalnych zjawisk. Kiedy miejscowy policjant Jack Lamb (Kyle Chandler) usiłuje odkryć prawdę, okazuje się, że jest ona bardziej przerażająca niż wszystko, co...

 • Pszczółka Maja. Film

  Maja to mała pszczółka o wielkim sercu i urzekającej osobowości! Urodzona w perfekcyjnie zorganizowanym społeczeństwie pszczół robotnic, Maja marzy o prawdziwej wolności oraz ekscytującym życiu pełnym zabawy i wielkich przygód. Prawda jest bowiem taka, że dla inteligentnej Mai świat jest zbyt interesującym i pozytywnie tajemniczym miejscem, by zmarnować swe życie na pracę w ulu. Nie ma drugiej takiej pszczoły jak Maja! Mająca nonkonformizm we krwi, pełna entuzjazmu pszczółka o bujnej...

 • Gran Torino

  W dramacie "Gran Torino" Clint Eastwood, zdobywca wielu Nagród Akademii, powraca na ekrany po raz pierwszy od czasu nagrodzonego Oskarem filmu "Za wszelką cenę". Ty razem Eastwood wciela się w postać obdarzonego stalową wolą i skostniałego w swoich poglądach weterana, który - żyjąc w świecie nieustannie ulegającym zmianom - zostaje zmuszony przez sąsiadów-imigrantów do trudnej konfrontacji z własnymi, zadawnionymi uprzedzeniami. Codzienną egzystencję Walta Kowalskiego, montera samochodów na...

Dyskusje na temat: bee 8