• Informacje na temat:

  bee gees rak

Artykuły na temat: bee gees rak
 • Muzyka ratuje życie. Dosłownie!

  Czy muzyka może faktycznie wspomóc nasze zdrowie? Naukowcy z całego świata dowodzą, że jest to jak najbardziej możliwe. I nie chodzi tylko o poprawę samopoczucia. Oto 11 teorii dotyczących muzyki i zdrowia.

 • Wokalista Bee Gees ma raka

  Znany z zespołu Bee Gees 61-letni wokalista Robin Gibb walczy z rakiem wątroby - twierdzą brytyjskie media. W miniony weekend piosenkarz trafił do szpitala.

 • "Umarł godnie i w spokoju"

  Syn zmarłego 20 maja piosenkarza Robina Gibba z grupy Bee Gees opowiedział o ostatnich chwilach artysty.

 • Robin Gibb wygrywa z rakiem!

  Lekarze potwierdzają. Nowotwór wokalisty Bee Gees, Robina Gibba, znalazł się w fazie remisji. To wspaniała wiadomość dla artysty, jego rodziny i fanów.

 • Bee Gees wyróżnieni przez brytyjską królową

  Bracia Barry, Robin i Maurice Gibb, tworzący słynne trio Bee Gees, znajdą się w tym roku na specjalnej Noworocznej Liście Honorowej przygotowywanej przez Rząd Jej Królewskiej Mości w Wielkiej Brytanii. Wokaliści zostaną w ten sposób uhonorowani zaszczytnym tytułem Komandora Imperium Brytyjskiego.

 • Robin Gibb w stanie krytycznym

  Znany z zespołu Bee Gees wokalista Robin Gibb jest w śpiączce i walczy o życie - informują media na Wyspach Brytyjskich.

 • Klątwa

  Było czterech braci. Trzech nie żyje. Odeszli przedwcześnie. Został już tylko najstarszy z nich, znany z niepowtarzalnego falsetu 65-letni Barry Gibb.

 • Znów trafił do szpitala. Rutynowa wizyta?

  Robin Gibb z zespołu Bee Gees w zeszłym tygodniu ponownie trafił do szpitala. 62-letni artysta walczy z rakiem.

 • 62-letni wokalista w ciężkim stanie

  Znany z grupy Bee Gees wokalista Robin Gibb przechodzi chemioterapię - poinformował przedstawiciel artysty.

 • Będąc w śpiączce, reagował na muzykę!

  Żona ciężko chorującego wokalisty Robina Gibba przekonuje, że piosenki Bee Gees pomogły mu wybudzić się ze śpiączki.

Wideo na temat: bee gees rak
 • Pszczółka Maja. Film

  Maja to mała pszczółka o wielkim sercu i urzekającej osobowości! Urodzona w perfekcyjnie zorganizowanym społeczeństwie pszczół robotnic, Maja marzy o prawdziwej wolności oraz ekscytującym życiu pełnym zabawy i wielkich przygód. Prawda jest bowiem taka, że dla inteligentnej Mai świat jest zbyt interesującym i pozytywnie tajemniczym miejscem, by zmarnować swe życie na pracę w ulu. Nie ma drugiej takiej pszczoły jak Maja! Mająca nonkonformizm we krwi, pełna entuzjazmu pszczółka o bujnej...

 • Dziś jestem blondynką

  Sophie (grana przez niezwykle dojrzałą aktorsko Lisę Tomaschewsky) jedzie ze swoją najlepsza przyjaciółką Annabel (Karoline Teska) świętować Sylwestra w Antwerpii. Z optymizmem spogląda na nadchodzący rok, w którym ma rozpocząć wymarzone studia i usamodzielnić się w nowym hamburskim mieszkaniu. Niestety w zabawie coraz bardziej przeszkadza jej duszący kaszel, stąd po powrocie do rodzinnego Hamburga decyduje się na wizytę w szpitalu. Po dokładnych badaniach okazuje się, że jego przyczyną jest...

 • Gran Torino

  W dramacie "Gran Torino" Clint Eastwood, zdobywca wielu Nagród Akademii, powraca na ekrany po raz pierwszy od czasu nagrodzonego Oskarem filmu "Za wszelką cenę". Ty razem Eastwood wciela się w postać obdarzonego stalową wolą i skostniałego w swoich poglądach weterana, który - żyjąc w świecie nieustannie ulegającym zmianom - zostaje zmuszony przez sąsiadów-imigrantów do trudnej konfrontacji z własnymi, zadawnionymi uprzedzeniami. Codzienną egzystencję Walta Kowalskiego, montera samochodów na...