• Informacje na temat:

  behemot

Artykuły na temat: behemot
 • Zagra demonicznego kota Behemota

  Daniel Zawadzki, czyli Michał Chojnicki z "Klanu", zagra kota Behemota w najnowszej inscenizacji "Mistrza i Małgorzaty" Bułhakowa. Sztukę przygotowuje warszawski Teatr Rampa na Targówku.

 • Ewa Minge wpadła w szał! Zbulwersowało ją to, co zobaczyła!

  ...zespołu "Behemot" wyzwanie.  Gwiazda chce by Adam Darski, który uważa się za ateistę, w "celach artystycznych" dokonał znieważenia na przykład wizerunku Mahometa. Tym czynem miałby udowodnić, że...

 • Marcin Prokop pokazał młodszego brata!

  Marcin Prokop (41 l.) opublikował zdjęcie z młodości, na którym można zobaczyć także jego brata.

 • Doda kończy 27 lat

  ...wydanie opóźnia się w związku z problemami zdrowotnymi narzeczonego Dody, lidera zespołu Behemot, Adama Darskiego. Od kiedy do mediów dotarła informacja o chorobie Nergala, cała Polska śledzi losy ich...

 • Behemoth wraca do USA

  Nie tak dawno zespół Behemoth zakończył pierwsze amerykańskie tournee u boku Deicide, a już za chwilę rusza za Ocean na kolejną część trasy. Tym razem twórcy "Zos Kia Cultus" zagrają w towarzystwie prawdziwych gigantów: Roba Halforda i takich grup, jak Testament czy Danzig. Behemot pojawi się na kilku objazdowych festiwalach, w największych klubach i halach Ameryki.

 • Prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa ws. Nergala

  Z powodu przedawnienia karalności krakowska prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania w sprawie obrażania uczuć religijnych przez Adama 'Nergala' Darskiego, podczas koncertu grupy Behemoth w 2007 roku - poinformował w piątek (26 kwietnia) prokurator Janusz Hnatko.

 • "Potworny" Kiss

  Wydany we wtorek (9 października) album "Monster" zapowiadany jest jako powrót do muzycznych korzeni Kiss, "ukłon w stronę czystego rock'n'rollowego brzmienia".

 • Leszek Możdżer: Liczy się człowiek

  Muzyk Leszek Możdżer obchodzi we środę (23 marca) 40. urodziny. Pianista ceniony zarówno w kraju jak i na arenie międzynarodowej. Oczarowuje swoim kunsztem znawców muzyki jak i zupełnych amatorów, bo jak sam mówi - nie liczy się gatunek muzyczny, a człowiek, który tworzy dźwięki.

 • "W transie"

  Gdyński Blindead to jeden z nielicznych zespołów w Polsce, który z godną pochwały konsekwencją stara się zmienić oblicze krajowej sceny. Formacji grających podobnie do nich w kraju nad Wisłą praktycznie nie ma, a szkoda, bo za oceanem czy w sąsiedniej Szwecji masywne brzmienia Neurosis czy Cult Of Luna są synonimem muzycznego wizjonerstwa, nad którym w zachwytach rozpływają się zarówno fani, jak i krytycy.

Zdjęcia na temat: behemot
Dyskusje na temat: behemot