• Informacje na temat:

  behemoth chicago

Artykuły na temat: behemoth chicago
 • Szok! Nergal rozsypał prochy fana na koncercie!

  Były facet Dody i przede wszystkim lider metalowego zespołu Behemoth już wielokrotnie swoim zachowaniem oburzał opinię publiczną.  W Polsce najwięcej sensacji wzbudziło do tej pory podarcie Biblii podczas jednego z występów. Ze sceny krzyczał do fanów, aby "żarli to gów*no"!  Teraz Adam przekroczył kolejną granicę. Na koncercie Behemotha w Chicago rozsypał na scenie... prochy jednego z fanów...

 • Behemoth wraca do USA

  Nie tak dawno zespół Behemoth zakończył pierwsze amerykańskie tournee u boku Deicide, a już za chwilę rusza za Ocean na kolejną część trasy. Tym razem twórcy "Zos Kia Cultus" zagrają w towarzystwie prawdziwych gigantów: Roba Halforda i takich grup, jak Testament czy Danzig. Behemot pojawi się na kilku objazdowych festiwalach, w największych klubach i halach Ameryki.

 • 2007: Metalowe premiery

  Therion, Dimmu Borgir, Manowar, Behemoth, Meshuggah, Entombed czy Marduk - to tylko drobna część grup, których nowe albumy poznamy w rozpoczynającym się 2007 roku.

 • Rock i metal w 2004 roku

  Rok 2003 zaowocował wieloma dobrymi płytami z kręgu rocka i różnych odmian metalu. Swoje płyty wydali między innymi Metallica, Iron Maiden, Dimmu Borgir, Black Label Society, Cradle Of Filth, Krokus, Neil Young, Dream Theater i wielu innych. Także w 2004 roku nie zabraknie ciekawych pozycji rockowych i metalowych, które ukażą się nakładem zarówno dużych koncernów, jak i mniejszych, specjalistycznych wytwórni.

 • Muzycy wspominają Vitka

  Z całego świata płyną wyrazy współczucia dla rodziny, przyjaciół i zespołu Witolda "Vitka" Kiełtyki, perkusisty Decapitated, zmarłego w piątek, 2 listopada, w szpitalu w Rosji. Za trzy miesiące Witek skończyłby 24 lata. Zostawił żonę i dziecko.

Wideo na temat: behemoth chicago
 • Niezgodna

  W dystopijnym Chicago nastoletnia Beatrice Prior, próbuje zmierzyć się z problemami jakie stawia przed nią społeczeństwo, które dzieli ludzi na podstawie cech charakteru - Prawość (szczerość), Altruizm (bezinteresowność), Nieustraszoność (odwagę), Serdeczność (pokojowe nastawienie) i Erudycja (inteligencję). Występuje ona ze swojej frakcji i dołącza do konkurencyjnej grupy, gdzie zakochuje się w pewnym tajemniczym mężczyźnie.

 • Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

  Reżyserem filmu jest Rob Marshall ("Nine - Dziewięć", "Chicago"). Za scenariusz obrazu odpowiedzialni są: Terry Rossio i Ted Elliot. W "Na nieznanych wodach" w postać kapitana Jacka Sparrowa ponownie wcieli się Johnny Depp. Partnerować będą mu: Geoffrey Rush (Hector Barbossa), Ian McShane (Czarnobrody) oraz Penelope Cruz (córka Czarnobrodego). W obrazie w mniejszych rolach zobaczymy również: Kevina McNally'ego, Stephena Grahama, Astrid Berges-Frisbey, Sama Claflina, Yuki Matsuzaki i Gemmę Ward.

 • Handlarz cudów

  Film opowiada pełną emocji historię Stefana (Borys Szyc), pielgrzymującego do Lourdes i dwójki dagestańskich dzieci-uchodźców chcących dotrzeć do ojca, który czeka na nie we Francji. Wspólna podróż sprawi, że pokonają bariery kulturowe, społeczne i religijne i na chwilę staną się rodziną. To opowieść o akceptacji, drodze do odpowiedzialności za drugiego człowieka i drodze do samego siebie przez drugiego człowieka. Z racji uniwersalnego tematu film został doceniony na Festiwalu Polskich Filmów...