• Informacje na temat:

  belinda

Artykuły na temat: belinda
 • Znów wystąpi na scenie Opery Leśnej w Sopocie!

  33 lata po swym pierwszym w życiu występie na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie Izabela Trojanowska, czyli Monika Ross-Nawrot z "Klanu", znów zaśpiewa w towarzystwie Budki Suflera na scenie Opery Leśnej. Wykona ten sam przebój, który w sierpniu 1980 roku zapewnił jej drugie miejsce na IV Festiwalu Interwizji!

 • Belinda Carlisle na Sopot Top Of The Top Festival

  Amerykańska wokalistka Belinda Carlisle swoim występem uświetni pierwszy dzień sopockiego Top Of The Top Festival. Znana z przebojów "Heaven Is A Place On Earth" i "La Luna" gwiazda weźmie w piątek (23 sierpnia) udział w koncercie Live Is Life - Przełomowe lata 80.

 • Nowa jurorka w "Idolu"?

  Coraz głośniej mówi się o tym, że kariera Pauli Abdul, byłej gwiazdy pop z lat 80., jako jurorki w programie "American Idol" dobiega końca. Na jej miejsce ma ponoć przyjść inna znana niegdyś wokalistka.

 • Denise Richards: Komediowa modelka

  Denise Richards ( "Świat to za mało" , "Dzikie żądze" ) prawdopodobnie dołączy do obsady filmu "Elvis Has Left the Building". Aktorka wcieli się w postać Belindy, zapatrzonej w siebie pięknej modelki. Zdjęcia do filmu rozpoczną się jeszcze we wrześniu.

 • Zagraj to jeszcze raz

  Nieco zapomniane gwiazdy z lat 70., 80. i 90. otrzymają jeszcze jedną szansę na przypomnienie o sobie szerszej publiczności. Na antenie angielskiej telewizji ITV1 od 2 kwietnia będzie nadawane reality-show pod nazwą "Hit Me Baby One More Time", w którym będzie można zobaczyć m.in. Glorię Gaynor, Belindę Carlisle, Chesney'a Hawkesa czy Haddaway'a.

 • "Madonna wiele mnie nauczyła"

  Angielski producent i gitarzysta William Orbit swą karierę zaczynał jeszcze na początku w lat 80., jako członek tria Torch Song. Z biegiem czasu stał się wziętym producentem i remikserem, pracował m.in. ze Stingiem, Belindą Carlisle, Wishbone Ash. Światową popularność zyskał dwa lata temu dzięki płycie Madonny „Ray Of Light”, której był współtwórcą i producentem. W 1995 r. wydał własny album „Pieces In A Modern Style”, zawierający przeróbki kompozycji muzyki klasycznej, który po tygodniu...

 • Danny Bowes & Luke Morley: Album w lutym

  "Mo's Barbeque", drugi album znanego z gry w zespole Thunder duetu Danny Bowes i Luke Morley, ukaże się w Europie 27 lutego 2004 roku. Wydawcą materiału będzie włoska wytwórnia Frontiers.

 • Limahl w Warszawie

  Limahl, wokalista słynnej w latach 80. grupy Kajagoogoo, odnoszący sukcesy także w karierze solowej, przyjeżdża do Polski. W piątek i sobotę, 24 i 25 września będzie można go spotkać w Warszawie.

 • Zmarła laureatka Oscara

  Jane Wyman, jedna z największych gwiazd Hollywood lat. 40 i 50. oraz pierwsza żona prezydenta Ronalda Reagana, zmarła w wieku 93 lat.

 • Top Of The Top 2013: Imany podbiła Sopot

  Bursztynowy Słowik powędrował do czarnoskórej francuskiej piosenkarki.

Dyskusje na temat: belinda