• Informacje na temat:

  bellucci 50 lat

Artykuły na temat: bellucci 50 lat
 • 50. urodziny Moniki Bellucci

  50 lat kończy we wtorek, 30 września, Monica Bellucci, gwiazda włoskiego kina, która - jak się zauważa - choć zachwyca głównie w rodzimym i francuskim kinie, w reklamach i na oszałamiających zdjęciach, wciąż czeka na główne role w największych światowych produkcjach.

 • Rok 2015 w kinie

  Każdy z nas lubi czasem uciec do świata fantazji. Na szczęście w tym roku czeka nas kilka fascynujących podróży: odwiedzimy kosmos, park jurajski, przyszłość i daleką przeszłość, spotykając roboty, księżniczki oraz dinozaury.

 • Zmarszczki Moniki Bellucci

  "Z moimi zmarszczkami żyje mi się znakomicie" - podkreśla aktorka Monica Bellucci. Gwiazda po raz kolejny wypowiedziała się przeciwko zjawisku, które określa, jako "mania chirurgii plastycznej".

 • Monica Bellucci w separacji z mężem

  Włoska gwiazda kina Monica Bellucci i francuski aktor Vincent Cassel podjęli decyzję o separacji - poinformowała w poniedziałek agencja Ansa powołując się na biuro prasowe aktorki. Małżeństwo ma dwie córki, 8-letnią Devę i 3-letnią Leonie.

 • Zagrać w filmie o Lechu Wałęsie

  Nie tylko gwiazdy zagrają w filmie o Lechu Wałęsie. Taka okazja czeka też na ok. 300 statystów, którzy w listopadzie przyjadą do Gdańska i pomyślnie przejdą casting. Poszukiwani są mężczyźni w wieku 20 - 50 lat z długimi włosami i brodą.

 • Asterix i Obelix: Misja Kleopatra

  W lecie do naszych kin trafi drugi już film fabularny o przygodach dzielnych Galów - Asterixa i Obelixa. Na razie z najnowszą i najdroższą francuską produkcją mogli zapoznać się dziennikarze uczestniczący w czwartkowym (25 kwietnia) pokazie prasowym filmu w warszawskim kinie"Atlantic".

 • Wciąż o nich pamiętamy

  Michelangelo Antonioni, Ingmar Bergman, Krystyna Feldman i Jan Kociniak to tylko niektóre osoby związane ze światem filmu, których nie ma już wśród nas. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w 2007 roku.

 • Święto kina w Wenecji

  Thriller "Idy marcowe" w reżyserii George'a Clooneya otworzy w środę 68. edycję festiwalu w Wenecji. To jeden z 22 tytułów, które zmierzą się w rywalizacji o Złotego Lwa. Nagrodę przyzna jury pod przewodnictwem twórcy "Czarnego łabędzia", Darrena Aronofsky'ego.

Dyskusje na temat: bellucci 50 lat