• Informacje na temat:

  ben affleck z brodą

Artykuły na temat: ben affleck z brodą
 • "Zaginiona dziewczyna" : Miłość i wierność

  Elegancki i ironiczny thriller Davida Finchera jest narracyjnym majstersztykiem. To film-labirynt, który wciąż kluczy między prawdą a kłamstwem, który bezbłędnie lawiruje między melodramatem, kryminałem a czarną jak nowotwór komedią.

 • Ben Affleck z brodą, Bruce Willis w okularach

  Spośród 9 (!) kinowych premier tygodnia najwięcej emocji powinny wzbudzić amerykańskie produkcje: polityczny thriller "Argo" w reżyserii Bena Afflecka (z brodą!), "Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom" Wesa Andersona (z Bruce'em Willisem) i czarna komedia "7 psychopatów" z udziałem Colina Farrella.

 • Ben Affleck: Superman z TV

  Ben Affleck ( "Daredevil" ) i Diane Lane ( "Niewierna" ) wystąpią w filmie "Truth, Justice and the American Way". Kontrakt na udział w produkcji podpisał już wcześniej Adrien Brody ( "Pianista" ). Obraz dla wytwórni Focus Features wyreżyseruje Allen Coulter ( "Sześć stóp pod ziemią" , "Rodzina Soprano" ).

 • Affleck w kostiumie Supermana

  Nie, Ben Affleck nie będzie kolejną "twarzą" sławnego superbohatera. Pojawi się natomiast w roli pierwszego aktora, który zyskał popularność jako Superman w serial u z lat pięćdziesiątych - George'a Reevesa. "Hollywoodland" , bo o tym filmie mowa, będziemy mogli oglądać w kinach już od 16 lutego.

 • Nie dostał Oscara, ale...

  Australijski aktor Hugh Jackman musiał pogodzić się z oscarową przegraną, lecz w wyścigu po tytuł posiadacza najlepszego zarostu wśród celebrytów okazał się bezkonkurencyjny! Gwiazdor wyprzedził w plebiscycie takich brodaczy, jak George Clooney i Ben Affleck.

 • Nowy film z A. Brody: Premiera w Wenecji

  Podczas tegorocznego 63. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji zostanie zaprezentowany najnowszy film z Adrienem Brody ( "Pianista" ) w jednej z głównych ról, p.t. "Hollywoodland". Film startuje w głównym konkursie festiwalu, który rusza już w środę, 30 sierpnia, a potrwa do 9 września.

 • "Operacja Argo": Zawód: Szpieg

  Jak najłatwiej wydostać się z ogarniętego wojną kraju? W przebraniu filmowców! Tak złośliwcy mogliby w skrócie streścił fabułę nowego filmu Bena Afflecka "Operacja Argo".

 • P Diddy został uznany za największego maminsynka w Hollywood przez czytelników amerykańskiego magazynu "In Touch". Udający twardziela raper wyprzedził w tej klasyfikacji m.in. Justina Timberlake'a, Leonarda DiCaprio i Toma Cruise'a.

 • Najseksowniejsi mężczyźni

  Jude Law ( "Utalentowany pan Ripley" , "Sztuczna inteligencja" , "Droga do zatracenia" ) został uznany za najseksowniejszego żyjącego mężczyzną świata. Doroczną listę ogłosił niedawno amerykański magazyn "People".

 • Robin Williams: Smutna twarz komika

  Nie było w Hollywood aktora, który z takim autentyzmem wcielałby się wcześniej w postaci życiowych outsiderów, barwnych ekscentryków i prawdziwych oryginałów. Obchodzący dziś 60. urodziny Robin Williams chwile największej sławy ma już jednak za sobą.

Wideo na temat: ben affleck z brodą
 • Ben Hur - Wydanie jubileuszowe 50.rocznica

  Zrealizowany z rozmachem "Ben-Hur" jest pierwszym filmem w historii, który zdobył aż 11 Oscarów®. Ten sukces dopiero kilkadziesiąt lat później udało się powtórzyć "Titanicowi" Jamesa Camerona oraz "Władcy Pierścieni: Powrotowi króla" Petera Jacksona. Akcja filmu rozgrywa się w pierwszej połowie I wieku n.e. Kiedy bogaty i wpływowy żydowski książę Juda Ben-Hur (Charlton Heston) popada w konflikt z dawnym przyjacielem z dzieciństwa - oddanemu Rzymowi Messali (Stephen Boyd), staje się dla niego...

 • Operacja Argo

  Oparty na prawdziwych wydarzeniach film "Argo" jest kroniką tajnej operacji ratowania sześciu Amerykanów. 4 listopada 1979 roku, w momencie, gdy irańska rewolucja osiąga temperaturę wrzenia, bojownicy szturmują ambasadę USA w Teheranie, biorąc 52 Amerykanów jako zakładników. Jednak w samym środku chaosu sześciu z nich udaje się wymknąć i znaleźć schronienie w domu ambasadora Kanady. Wiedząc, że ich odnalezienie i zabicie jest tylko kwestią czasu, specjalista od eksfiltracji w CIA, Tony Mendez...

 • Ślepy traf

  Student, który zarabia na czesne uprawiając internetowy hazard, pada ofiarą oszustwa i zostaje doprowadzony do ruiny. Mimo iż grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo, wyrusza na Florydę, by wymierzyć sprawiedliwość właścicielowi portalu, bezwzględnemu gangsterowi, który nie cofnie się przed niczym, by udowodnić, że "kasyno zawsze wygrywa". W rolach głównych: nagrodzony Oscarem Ben Affleck ("Armageddon"), Gemma Arterton ("Książę Persji: Piaski czasu"), Justin Timberlake ("Social Network") i...