• Informacje na temat:

  ben affleck zagra batmana

Artykuły na temat: ben affleck zagra batmana
 • "Batman vs. Superman": Wyciekł zwiastun superprodukcji

  Zwiastun filmu Zacka Snydera "Batman v. Superman: Dawn of Justice" pojawił się nielegalnie na YouTubie w czwartek, 16 kwietnia. Klip, nagrany kamerą z ręki z portugalskimi napisami, został usunięty z serwisu po kilku minutach, nadal można go jednak znaleźć w sieci.

 • Ben Affleck w mrocznym świecie miłości i nienawiści

  Ben Affleck ma już na koncie dwa Oscary, troje dzieci i przepiękną żonę, aktorkę Jennifer Garner. Nie wykluczone, że najnowsza rola w "Zaginionej dziewczynie" Davida Finchera może przynieść 42-letniemu gwiazdorowi trzecią, złotą statuetkę. Czy jest coś, czego może mu brakować?

 • Jesse Eisenberg jako Lex Luthor!

  Wiemy już, jak Jesse Eisenberg będzie wyglądał w filmie "Batman v Superman: Dawn Of Justice". Aktor wcieli się w ikoniczną postać Lexa Luthora.

 • Oscary 2015: Przedstawiamy nominowanych

  Na początku każdego roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego najbardziej prestiżowego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. W tym roku to oni dostąpili tego zaszczytu.

 • Ben Affleck zagra Batmana!

  Ben Affleck zagra Batmana w sequelu filmu "Człowiek ze stali". Na ekranie stanie naprzeciw Supermana (granego przez Henry'ego Cavila)

 • Ben Affleck: Batman po przejściach

  Kiedyś nadużywał alkoholu i miał słabość do kobiet. Dzisiaj jest oddanym mężem i ojcem, a w Hollywood liczą się z jego zdaniem. Ostatnio powierzono mu rolę kultowego Batmana!

 • "Batman vs. Superman": Tak wygląda Batmobil

  Reżyser filmu "Batman vs. Superman" - Zack Snyder - podzielił się na Twitterze zdjęciem przedstawiającym pojazd Batmana. "Tak wygląda prawdziwy Batmobil" - napisał Snyder, odnosząc się do krążących w internecie nieoficjalnych zdjęć auta.

 • Nowe gwiazdy w filmie o Supermanie i Batmanie

  Zdobywczyni Oscara Holly Hunter ("Fortepian") oraz Callan Mulvey ("300: Początek imperium") i Tao Okamoto ("Wolverine") dołączyli do obsady najnowszego niezatytułowanego jeszcze filmu z Supermanem i Batmanem w reżyserii Zacka Snydera.

 • Kiedy założy strój Batmana?

  Laureat dwóch Oscarów - ku oburzeniu fanów kultowego komiksu - wcieli się w Batmana! Czy poradzi sobie w roli superbohatera?

 • Jennifer Garner zamiast Neve Campbell w "Daredevil"?

  Już od pewnego czasu informujemy o planach przeniesienia na ekran kultowego komiksu firmy Marvel, "Daredevil". W filmie w głównej roli wystąpi Ben Affleck ( "Pearl Harbor" , "Jay i Cichy Bob kontratakują" , "Gra o miłość" ), a nie - jak początkowo informowano - Matt Damon. Zmiany nastąpiły również w kobiecej obsadzie obrazu.

Wideo na temat: ben affleck zagra batmana
 • Batman V Superman: Świt sprawiedliwości

  Superprodukcja Zacka Snydera będzie kontynuować wątki z filmu "Człowiek ze stali", tym razem do życia "Supermana" wkroczą Batman, Wonder Woman i Lex Luthor. Całość ma wprowadzać widza do ekranizacji "Ligi Sprawiedliwości".

 • Ben Hur - Wydanie jubileuszowe 50.rocznica

  Zrealizowany z rozmachem "Ben-Hur" jest pierwszym filmem w historii, który zdobył aż 11 Oscarów®. Ten sukces dopiero kilkadziesiąt lat później udało się powtórzyć "Titanicowi" Jamesa Camerona oraz "Władcy Pierścieni: Powrotowi króla" Petera Jacksona. Akcja filmu rozgrywa się w pierwszej połowie I wieku n.e. Kiedy bogaty i wpływowy żydowski książę Juda Ben-Hur (Charlton Heston) popada w konflikt z dawnym przyjacielem z dzieciństwa - oddanemu Rzymowi Messali (Stephen Boyd), staje się dla niego...

 • Operacja Argo

  Oparty na prawdziwych wydarzeniach film "Argo" jest kroniką tajnej operacji ratowania sześciu Amerykanów. 4 listopada 1979 roku, w momencie, gdy irańska rewolucja osiąga temperaturę wrzenia, bojownicy szturmują ambasadę USA w Teheranie, biorąc 52 Amerykanów jako zakładników. Jednak w samym środku chaosu sześciu z nich udaje się wymknąć i znaleźć schronienie w domu ambasadora Kanady. Wiedząc, że ich odnalezienie i zabicie jest tylko kwestią czasu, specjalista od eksfiltracji w CIA, Tony Mendez...