• Informacje na temat:

  ben affleck złoty glob

Artykuły na temat: ben affleck złoty glob
 • Miko: Wielka szansa w Hollywood

  ...chodzeniem na castingi Iza zajmuje się także chodzeniem na... bankiety. Ostatnio pojawiła się między innymi na afterparty gali Złotych Globów i imprezie BAFTA, na której pojawili się między innymi Nicole Kidman i Ben Affleck. Na każdy z tych eventów Iza starannie wybiera strój. Z różnymi skutkami. Bywa, że trafia do rankingów najgorzej ubranych gwiazd. Ale ostatnio swoją kreacją od polskiej...

 • "Birdman" czy "Boyhood"? "Lewiatan" czy "Ida"?

  Tegoroczna gala Oscarów zapowiada się ciekawiej niż zwykle, bo trudniej przewidzieć, kto otrzyma główne statuetki. Faworytami są "Birdman" i "Boyhood". Znawcy z branży filmowej uważają, że w kategorii filmów nieanglojęzycznych "Ida" pokona "Lewiatana".

 • Minnie Driver: Dziewczyna z kwadratową szczęką

  Popularna aktorka, zdolna wokalistka, kochająca mama. Muzyka i aktorstwo to jej dwie wielkie pasje, jednak jej największą miłością jest synek Henry. Dziś Minnie Driver kończy 45 lat.

 • Ben Affleck na szczytach Hollywood

  Reżyser i odtwórca głównej roli w nagrodzonej Oscarem za najlepszy film "Operacji Argo" Ben Affleck, jest wielkim wygranym tegorocznego wyścigu po złote statuetki. Ten 40-letni artysta zanim wszedł na szczyt, pokonał długą i krętą drogę.

 • Ben Affleck: Słaby aktor, dobry reżyser

  Czasy, kiedy Ben Affleck wybierany był najseksowniejszym aktorem Hollywood, minęły bezpowrotnie, jednak kariera obchodzącego 40. urodziny gwiazdora potwierdza, że osobisty urok nie wyczerpuje wszystkich jego atutów.

 • Ben Affleck: Jak go oceniają?

  Ben Affleck swym najnowszym filmem - kryminalnym dreszczowcem "Miasto złodzieI" - udowodnił kolejny raz, że jest nie tylko świetnym aktorem, ale też nie gorszym reżyserem. Opowiadają o tym aktorzy, którzy wzięli udział w tej produkcji. 13 maja obraz trafił na sklepowe półki.

 • Trzy Złote Globy dla "Nędzników"

  Dramat "Operacja Argo", opowiadający o ratowaniu amerykańskich zakładników w Iranie, i musical "Les Miserables: Nędznicy" otrzymały Złote Globy w głównych kategoriach podczas ceremonii wręczenia tych nagród w nocy z 13 na 14 stycznia w Los Angeles.

 • Złote Globy: 7 nominacji dla "Lincolna"

  "Lincoln" Stevena Spielberga otrzymał 7 nominacji do Złotych Globów 2013. Produkcja ma szansę na statuetki w najważniejszych kategoriach: m.in. za najlepszy film (dramat), reżyserię i scenariusz.

 • Rewolucjoniści w Hollywood

  Ben Affleck i Matt Damon, znakomici amerykańscy aktorzy młodego pokolenia, a również scenarzyści nagrodzeni Oscarem i Złotym Globem za najlepszy oryginalny scenariusz do filmu "Buntownik z wyboru" ("Good Will Hunting"), poinformowali o swym najnowszym przedsięwzięciu. Obaj chcą zmienić oblicze Hollywood, dzięki rozpisanemu konkursowi w Internecie na najlepszy scenariusz.

 • Affleck i Damon znów pracują razem

  Hollywoodzcy przyjaciele Ben Affleck i Matt Damon ponownie połączyli siły i pracują razem nad nowym filmem gangsterskim. Ma on opowiadać opartą na faktach historię życia bostońskiego gangstera, Whiteya Bulgera.

Wideo na temat: ben affleck złoty glob
 • Ben Hur - Wydanie jubileuszowe 50.rocznica

  Zrealizowany z rozmachem "Ben-Hur" jest pierwszym filmem w historii, który zdobył aż 11 Oscarów®. Ten sukces dopiero kilkadziesiąt lat później udało się powtórzyć "Titanicowi" Jamesa Camerona oraz "Władcy Pierścieni: Powrotowi króla" Petera Jacksona. Akcja filmu rozgrywa się w pierwszej połowie I wieku n.e. Kiedy bogaty i wpływowy żydowski książę Juda Ben-Hur (Charlton Heston) popada w konflikt z dawnym przyjacielem z dzieciństwa - oddanemu Rzymowi Messali (Stephen Boyd), staje się dla niego...

 • Operacja Argo

  Oparty na prawdziwych wydarzeniach film "Argo" jest kroniką tajnej operacji ratowania sześciu Amerykanów. 4 listopada 1979 roku, w momencie, gdy irańska rewolucja osiąga temperaturę wrzenia, bojownicy szturmują ambasadę USA w Teheranie, biorąc 52 Amerykanów jako zakładników. Jednak w samym środku chaosu sześciu z nich udaje się wymknąć i znaleźć schronienie w domu ambasadora Kanady. Wiedząc, że ich odnalezienie i zabicie jest tylko kwestią czasu, specjalista od eksfiltracji w CIA, Tony Mendez...

 • Ślepy traf

  Student, który zarabia na czesne uprawiając internetowy hazard, pada ofiarą oszustwa i zostaje doprowadzony do ruiny. Mimo iż grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo, wyrusza na Florydę, by wymierzyć sprawiedliwość właścicielowi portalu, bezwzględnemu gangsterowi, który nie cofnie się przed niczym, by udowodnić, że "kasyno zawsze wygrywa". W rolach głównych: nagrodzony Oscarem Ben Affleck ("Armageddon"), Gemma Arterton ("Książę Persji: Piaski czasu"), Justin Timberlake ("Social Network") i...