• Informacje na temat:

  ben stiller komik

Artykuły na temat: ben stiller komik
 • "Zoolander 2": Ben Stiller i Owen Wilson na wybiegu

  Pokaz jesienno-zimowej kolekcji Valentino, który odbył się w ramach Tygodnia Mody w Paryżu, zamknęli wyjątkowi modele - Ben Stiller i Owen Wilson. Hollywoodzcy aktorzy promowali w ten sposób drugą część filmu "Zoolander", komedii o świecie mody.

 • "Noc w muzeum: Tajemnica grobowca" : Z pustego i Ben Stiller nie naleje

  Co łączy trylogie "Hobbita" i "Nocy w muzeum"? Przerost efektów specjalnych nad scenariuszem i zbudowanie tego drugiego na bazie książek, w których materiału jest tyle, co na średni metraż.

 • Ostatnia rola Robina Williamsa

  To będzie największa z dotychczasowych przygód Larry'ego Daleya (Ben Stiller), strażnika w muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty - tym razem przemierzy cały świat, pozna nowych bohaterów i ocali muzealną magię. Pomoże mu w tym Robin Williams w swojej ostatniej filmowej roli.

 • Nowe projekty Bena Stillera

  Amerykański aktor i reżyser Ben Stiller, bohater filmów "Poznaj mojego tatę" , "Orbitowanie bez cukru", "Zoolander", przygotowuje się do produkcji dwóch komedii - "Top Banana" i "Puberty". Gwiazdor chce filmy nie tylko wyprodukować, ale także zagrać w nich główne role.

 • Ben Stiller: Więcej niż komik

  Komedie z jego udziałem zarabiają miliony, widzowie go uwielbiają za humor. A on robi niespodziankę i kręci... nieśmieszny film!

 • Tom Cruise zarabia najwięcej

  Wciąż nie cichną plotki i spekulacje na temat rozwodu Toma Cruise'a i Katie Holmes. Gwiazdor może się jednak pocieszyć... tytułem najlepiej zarabiającego aktora w Hollywood według "Forbesa".

 • Will Ferrell z poczuciem humoru

  Aktor i komik Will Ferrell odebrał Mark Twain Prize for American Humor - najważniejsze komediowe wyróżnienie USA. Przy okazji... upuścił statuetkę patrona nagrody.

 • Maraton filmów z Robinem Williamsem w Canal+ Film

  Choć znany był głównie z ról komediowych, potrafił całkowicie zmienić styl grania i zaskoczyć widzów. W 1997 Magazyn "Entertainment Weekly" uznał go za najzabawniejszego człowieka na ziemi. Mawiał, że "komedia to granie optymizmu". 5 września Canal+ Film zaprasza na maraton filmów z Robinem Williamsem.

 • Bezwzględny Tom Cruise

  Tom Cruise ( "Zakładnik" ) wystąpi gościnnie w nowej komedii Bena Stillera "Tropic Thunder". Aktor wystąpi u boku Jacka Blacka ( "King Kong" ) i Roberta Downey'a Jr. ( "Zodiak" ).

 • Barry Levinson szuka rabina

  Barry Levinson ( "Rain Man" , "Fakty i akty" , "Włamanie na śniadanie" ) zamierza zrealizować oparty na autentycznych wydarzeniach film "My Italian Story". Będzie to osadzona w czasach II wojny światowej opowieść o żydowskim chłopcu, który usiłuje znaleźć rabina do przeprowadzenia religijnej ceremonii. Reżyser liczy na to, że zdjęcia będą mogły rozpocząć się już wiosną 2004 roku.