• Informacje na temat:

  beniamin i emanuel gawlińscy

Artykuły na temat: beniamin i emanuel gawlińscy
 • Monika i Robert Gawlińscy: Zrozumieli, że to był znak od Boga

  ...wtedy u szczytu popularności. Ale kiedy na świat przyszły bliźniaki Beniamin i Emanuel, miała ochotę powiedzieć mężowi: dość! - Robert był przy porodzie, ale następnego dnia już pojechał w trasę(...) mają już po 25 lat, długie włosy, jak ojciec i tak jak rodzice kochają muzykę. Beniamin gra i śpiewa w zespole razem z ojcem, Emanuel gra na basie we własnym zespole. Może kiedyś dołączy do Wilków...

 • Robert Gawliński: Tworzymy typowo włoską rodzinę

  Robert Gawliński (53 l.) w najnowszym wywiadzie opowiedział o rodzinie: żonie Monice i swoich synach Beniaminie (25 l.) i Emmanuelu (25 l.), którzy właśnie wkraczają w dorosłe życie.

 • Koledzy dokuczali synom Gawlińskiego

  Beniamin i Emanuel , 18-letni synowie Roberta Gawlińskiego, niechętnie przyznają przed kumplami, że ich ojcem jest znany wokalista. Powód?

 • Mogło dojść do tragedii

  ...bardziej się go trzymają, ale kiedyś tylko się bawił i trwonił majątek" - wspomina znajomy muzyk. Monika i Robert mają dwóch synów: Emanuela i Beniamina. Chłopcy uczą się w liceum z międzynarodową maturą(...)Monika i Robert Gawlińscy są ze sobą już od wielu lat, jednak - jak sami podkreślają - w ich małżeństwie dochodziło do nieprzyjemnych momentów. "Kiedyś Monika nie chciała puścić męża na imprezę, więc...

 • Wilki: Robert Gawliński znów zagra z synem

  Podczas sylwestrowego koncertu na Rynku w Krakowie gościnnie z Wilkami na gitarze zagra Beniamin Gawliński, 22-letni syn Roberta Gawlińskiego.

 • Robert Gawliński zagrał z synami

  W niedzielę (9 lutego) w Grodzisku Mazowieckim podczas koncertu "Vłodi Tafel - nie jesteś sam" doszło do niecodziennego wydarzenia.

 • Wilki: Domek w Grecji?

  Robert i Monika Gawlińscy, lider i menedżerka grupy Wilki, przymierzają się do kupna domku w Grecji. Niedawno powrócili z miesięcznych wakacji spędzonych w tamtym kraju razem ze swoimi dziećmi Emanuelem i Beniaminem. "Na Peloponezie znaleźliśmy chyba swoje miejsce" - mówi Monika Gawlińska.

 • Wilki w Grecji

  Robert Gawliński (44 l.) postanowił porządnie wypocząć: zabrał więc żonę i dwóch synów, bliźniaków Beniamina i Emanuela (15 l.), do Grecji aż na dwa miesiące wakacji! Nic więc dziwnego, że leci z nimi także ukochany pies - Duch. Grecki kierunek obrali także inni muzycy Wilków.