• Informacje na temat:

  benicio del toro żona

Artykuły na temat: benicio del toro żona
 • "Ucieczka z Dannemory": Od 7 grudnia w HBO

  Skazany za morderstwo Richard Matt (Benicio Del Toro) opracowuje plan ucieczki. W realizacji zamiarów pomaga mu Tilly Mitchell (Patricia Arquette) - pracująca żona i matka, która kieruje więzienną szwalnią. Tilly wdaje się w romans z Mattem, ale także drugim skazanym - Davidem Sweatem (Paul Dano). Ten odsiaduje wyrok za zabicie policjanta i być może darzy Tilly prawdziwym uczuciem. David dość...

 • "Wada ukryta": Detektyw na haju

  19 czerwca na płytach Blu-ray i DVD pojawi się"Wada ukryta". Najnowszy film Paula Thomasa Andersona zrealizowany na podstawie powieści Thomasa Pynchona podbił serca amerykańskich krytyków oraz zdobył dwie nominacje do Nagrody Akademii i nominację do Złotego Globu.

 • Wierna Johnowi Travolcie

  .... Travolta to bez wątpienia świetny aktor i mężczyzna. - Uwielbiam także Jeffa Bridgesa oraz Benicio Del Toro. W aktorach - i chyba w ogóle w mężczyznach - podoba mi się oryginalność wypisana na twarzy...

 • Robert De Niro i Benicio Del Toro po japońsku

  Hollywoodzkie studio Universal Pictures przygotowuje amerykańską wersję głośnego japońskiego filmu "Kaosu", zrealizowanego w 1999 roku przez Hideo Nakatę. Główne role w nowej wersji opowieści zagrają Robert De Niro ( "15 minut" ) i Benicio Del Toro ( "Trafic" ).

 • Weekend w kinach

  W ten weekend (12-14 marca) w kinach zadebiutują cztery filmy: dramat "21 gramów" w reżyserii Alejandro Gonzáleza Inárritu, w gwiazdroskiej obsadzie (Sean Penn, Benicio Del Toro, Naomi Watts), dreszczowiec "24 godziny" Luisa Mandokiego, komedia "Fałszywa dwunastka" ze Stevem Martinem w roli głównej oraz dramat "Ogród rozkoszy ziemskich" Lecha Majewskiego.

 • Kto będzie kurierem u De Bonta?

  O główną rolę w najnowszym filmie Jana De Bonta ("Speed", "Twister" , "Nawiedzony dom" ) walczą aż dwie gwiazdy kina. Występem w obrazie "The Courier" zainteresowani są bowiem Benicio Del Toro ( "Traffic" ) i Josh Hartnett ( "Helikopter w ogniu" ).

 • 33-latka uwiodła 19-letniego gwiazdora?

  Harry Styles z boysbandu One Direction ma najwyraźniej słabość do starszych kobiet.

 • Ben Affleck jako Superman?

  Jedna z witryn internetowych podała informację, iż główną rolę w obrazie opowiadającym o życiu George'a Reevesa, który wcielał się w słynnego Supermana w produkcjach z lat 50., zagra nie Hugh Jackman, lecz Ben Affleck ( "Daredevil" ). Przygotowywany już od dłuższego czasu obraz "Truth, Justice & the American Way", wciąż jest na etapie przygotowawczym.

 • Dominic Sena przejmuje kuriera

  Dominic Sena ( "60 sekund" , "Kod dostępu" ) prowadzi końcowe negocjacje w sprawie reżyserii filmu "The Courier". Twórca zastąpi na planie Jana De Bonta, który porzucił projekt i zdecydował się rozpocząć prace nad sequelem przeboju "Tomb Raider" .

 • Superman: Aragorn czy Neo?

  Już od dłuższego czasu w mediach pojawiają się informacje o realizacji obrazu "Truth, Justice & the American Way", opowiadającego o życiu George'a Reevesa, który w latach 50. wcielał się w słynnego Supermana. Według najnowszych doniesień, prace na planie przygotowywanego od dawna obrazu mają rozpocząć się na w kwietniu, a najpóźniej w maju 2004 roku. Wciąż jednak nie wiadomo, kto zagra głównego bohatera opowieści.