• Informacje na temat:

  benicio toro, del aktor

Artykuły na temat: benicio toro, del aktor
 • Wierna Johnowi Travolcie

  .... Travolta to bez wątpienia świetny aktor i mężczyzna. - Uwielbiam także Jeffa Bridgesa oraz Benicio Del Toro. W aktorach - i chyba w ogóle w mężczyznach - podoba mi się oryginalność wypisana na twarzy...

 • Jason Statham: Pełen adrenaliny

  Jason Statham to jeden z niewielu współczesnych aktorów kontynuujących najlepsze tradycje kina akcji spod znaku Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa.

 • "Wada ukryta": Detektyw na haju

  19 czerwca na płytach Blu-ray i DVD pojawi się"Wada ukryta". Najnowszy film Paula Thomasa Andersona zrealizowany na podstawie powieści Thomasa Pynchona podbił serca amerykańskich krytyków oraz zdobył dwie nominacje do Nagrody Akademii i nominację do Złotego Globu.

 • Benicio del Toro zostanie ojcem

  Aktor Benicio del Toro, znany z filmu "Wilkołak", zostanie ojcem. Matką dziecka jest celebrytka Kimberly Stewart, córka Roda Stewarta.

 • Del Toro chce reżyserować

  Meksykański aktor Benicio Del Toro postanowił poświęcić się reżyserii filmowej.

 • Nowa rola Benicio Del Toro

  Benicio Del Toro - nagrodzony Złotym Globem i obsypany licznymi nominacjami do innych najważniejszych filmowych nagród za swą rolę w filmie Traffic", już myśli o kolejnych projektach. Właśnie rozpoczął rozmowy na temat swego udziału w najnowszym projekcie słynnego reżysera Williama Friedkina.

 • Benicio Del Toro: Oscar pomógł mi w karierze

  Benicio Del Toro, ubiegłoroczny zdobywca Oscara za najlepszą rolę drugoplanową w filmie Stevena Soderbergha "Traffic" , wyznał niedawno, że zdobycie złotej statuetki bardzo pomogło mu w karierze. Aktor, pochodzący z Puerto Rico, stwierdził, że teraz otrzymuje o wiele więcej ciekawych propozycji filmowych.

 • Del Toro w więzieniu

  Gwiazdor filmowy Benicio Del Toro ("Traffic", Che - Rewolucja") odwiedził w poniedziałek, 6 lipca, skazańców w portorykańskim więzieniu. Przy okazji niektórym z nich udzielił lekcji aktorstwa.

 • Benicio Del Toro dealerem narkotyków?

  Laureat Oscara za drugoplanową kreację w filmie "Traffic" Benicio Del Toro już niebawem zostanie dealerem narkotyków. 45-letni aktor prawdopodobnie zagra główną rolę w thrillerze "Paradise Lost".

 • Del Toro w adaptacji powieści Hemingway'a

  Benicio Del Toro, ubiegłoroczny zdobywca Oscara za rolę w filmie Stevena Soderbergha "Traffic" , ma zamiar wyprodukować film na podstawie słynnej powieści Ernesta Hemingway'a z 1937 roku "Mieć i nie mieć". Jak podał w piątek, 12 lipca, magazyn Variety , aktor zagra także w filmie główną rolę.

Wideo na temat: benicio toro, del aktor
 • Wilkołak

  "Wilkołak" zabiera nas do legendarnych początków mitu, którego treścią są zmagania człowieka z odwieczną klątwą. Laureat Oscara - Benicio Del Toro (Lawrence Talbot) gra szlachcica, który zostaje skłoniony do powrotu do rodzinnej posiadłości po tym, jak znika jego brat. W latach 30 i 40-tych, Universal Pictures wprowadził na ekrany kin serię horrorów, które zapoczątkowały istnienie nowego gatunku filmowego: tzw. monster movie. Wcielając się w takie ikony ekranu jak Dracula, potwór...

 • 7 dni w Hawanie

  Film rozgrywa się w ciągu tygodnia w stolicy Kuby. Energetyczny i eklektyczny portret miasta, widzianego oczami tubylców i zachwyconych przyjezdnych, których losy przewijają się w kilku barwnych epizodach. Każdy dzień stanowi segment reżyserowany przez innego twórcę.

 • Savages: ponad bezprawiem

  Hodowcy najlepszej marihuany na ziemi - Ben (Aaron Johnson) i Chon (Taylor Kitsch) - prowadzą opłacalny biznes narkotykowy. Niestety zostaje on wykryty pewnego dnia przez meksykański kartel prowadzony przez mężczyznę imieniem Lado (Benicio Del Toro) i kobietę - Elenę (Salma Hayek). Domagają się oni udziałów w zyskach. Kiedy spotykają się z odmową ze strony Bena i Chona, porywają ich.... wspólną dziewczynę i żądają okupu. Mężczyźni godzą się na zapłatę, ale jednocześnie snują alternatywny...