• Informacje na temat:

  benjamin bratt

Artykuły na temat: benjamin bratt
 • Nowa twarz w obsadzie

  Do zespołu "Prywatnej praktyki" dołączy nowy bohater. I to na stałe. Czy hollywoodzki aktor Benjamin Bratt pomoże serialowi?

 • "Rozrzutny" Benjamin Bratt

  Benjamin Bratt, który w mijającym roku wystąpił w kilku znaczących filmach - "Miss Congeniality", "Czerwona Planeta", "Traffic", a także często bywał na okładkach plotka rskich magazynów, głównie z powodu swego związku z Julią Roberts, znany jest z wyjątkowej wstrzemięźliwości podczas kupowania świątecznych prezentów. Na jeden prezent nie przeznacza więcej niż 25 dolarów.

 • Benjamin Bratt w "Catwoman"!

  Benjamin Bratt ( "Traffic" , "Pinero" , "Porzucona" ) zagra główną rolę męską w filmie "Catwoman" . Aktor wcieli się w postać detektywa Toma Lone'a, zakochanego w tytułowej superbohaterce. Do obsady widowiska dołączył także francuski gwiazdor Lambert Wilson ( "Matrix Reaktywacja" , "Timeline" ).

 • Benjamin Bratt gwiazdą telewizji

  Benjamin Bratt ( "Miss Agent" , "Porzucona" ) pojawił się na planie komedii "Thumbsucker", która w gwiazdorskiej obsadzie realizowana jest w stanie Oregon. W tej zwariowanej opowieści o dojrzewaniu pewnego młodzieńca, który ma problemy z nawykiem... ssania kciuka, aktor zagra telewizyjnego idola. Wśród gwiazd występujących w "Thumbsucker" są m.in. Keanu Reeves ( "Matrix Reaktywacja" ), Vince

 • Benjamin Bratt został ojcem

  Benjamin Bratt (42 l., "Kobieta-kot" ) został po raz drugi ojcem. Żona aktora, Talisa Soto (38 l., "Mortal Kombat 2: Unicestwienie" ), urodziła 3 października chłopca. Pierwsze dziecko aktorskiej pary to dziewczynka, która niebawem skończy 3 lata.

 • Nagi Benjamin?

  Kłopoty z rozpoczęciem realizacji "Nagiego instynktu 2", sequela słynnego obrazu Paula Verhoevena z 1992 roku zdają się nie mieć końca. Problemy rozpoczęły się, gdy Michael Douglas odmówił powtórzenia swej roli detektywa Nicka Currana. Z projektu wycofało się też kilku reżyserów, początkowo zainteresowanych filmem. Obecnie największym problemem jest znalezienie aktora, który wystąpiłby u boku Sharon Stone.

 • Plany Benjamina Bratta

  Informowaliśmy ostatnio o pogłoskach, że w "Nagim instynkcie 2" u boku Sharon Stone pojawi się najprawdopodobniej Benjamin Bratt ( "Czerwona planeta" , "Miss Agent" ). Jednak ostatnio agenci aktora stanowczo zdementowali te doniesienia i poinformowali, że najnowszym projektem, nad którym rozpocznie prace Bejamin, będzie thriller psychologiczny "Abandon".

 • Julia Roberts i Benjamin Bratt: Razem na scenie?

  Julia Roberts być może będzie musiała wystąpić razem na scenie ze swym byłym narzeczonym, Benjaminem Brattem ( "Czerwona planeta" , "Miss Agent" ). Aktor jest bowiem typowany jako pewny kandydat do zdobycia nominacji do tegorocznych Oscarów za swą rolę w filmie "Pinero". Jeśli zdobędzie złotą statuetkę otrzyma ją z rąk byłej partnerki.

 • James Franco u boku Benjamina Bratta

  James Franco, który ostatnio zagrał w przeboju "Spider-Man" prowadzi negocjacje w sprawie występu u boku Benjamina Bratta ( "Traffic" , "Miss Agent" ) w wojennym dramacie z czasów II wojny światowej, "The Great Raid".

 • Czy uratuje serial?

  Do zespołu "Prywatnej praktyki" dołączy nowy bohater. I to na stałe. Czy hollywoodzki aktor Benjamin Bratt pomoże serialowi?

Zdjęcia na temat: benjamin bratt
Wideo na temat: benjamin bratt
 • Żniwa

  Debiutancki film Benjamin Cantu rozgrywa się sześćdziesiąt kilometrów na południe od Berlina. Ale choć do stolicy jest tak niedaleko, życie płynie tutaj w zupełnie innym rytmie i podlega innym prawom niż w dużym mieście. Właśnie trwają żniwa, więc pracownicy gospodarstwa rolnego mają pełne ręce roboty - od rana do wieczora. Jeden z nich, Marko (Lukas Steltner) jest skrytym, małomównym praktykantem. Stroni od kolegów, nie najlepiej radzi sobie także w szkole, a czekają go egzaminy, które...

 • Kupiliśmy Zoo

  Komediodramat w reżyserii wyróżnionego Oscarem Camerona Crowe'a ("U progu sławy", "Jerry Maguire"), ekranizacja bestsellerowej książki, opartej na autentycznej historii. Pełna humoru, ale i wzruszająca opowieść o ojcu, który kupuje swej rodzinie niezwykły prezent: ogród zoologiczny z dzikim zwierzętami. Wraz z dziećmi porzuca życie w mieście i wyrusza na prowincję, by przywrócić podupadłemu zoo jego dawną świetność, a przy okazji zacząć życie od nowa i przeżyć przygodę, o której inni mogą...

 • Mroczny Rycerz powstaje

  Warner Bros. Pictures i Legendary Pictures zapowiadają powrót Batmana w epickim zwieńczeniu trylogii Christophera Nolana Mroczny Rycerz Powstaje. Minęło już osiem lat od zniknięcia Batmana, który w jednej chwili z bohatera stał się zbiegiem. Biorąc na siebie winę za śmierć prokuratora okręgowego, Harveya Denta, Mroczny Rycerz poświęcił wszystko dla tego, co on oraz komisarz Gordon uznali za wyższe dobro. Przez pewien czas kłamstwo było skuteczne, a działalność kryminalna w Gotham City została...