• Informacje na temat:

  berlusconi ruby

Artykuły na temat: berlusconi ruby
 • Clooney i Ronaldo bawili się u Berlusconiego?!

  Prawnicy premiera Włoch Silvio Berlusconiego powołali na świadków George'a Clooneya i Cristiano Ronaldo . Gwiazdor kina i piłkarz będą zeznawać w sprawie włoskiej seks afery zwanej "Bungagate". Premier Włoch jest oskarżony o seks z nieletnią.

 • Bohaterka bunga-bunga w filmie Woody'ego Allena

  ...18-letnia Ruby , bohaterka skandalu obyczajowego z udziałem premiera Włoch Silvio Berlusconiego, napisała list do Woody'ego Allena w nadziei na to, iż będzie mogła zagrać w jego filmie.

 • "Ronaldo jest cienki w łóżku"

  Berlusconiego", bo zanim zrobiła karierę polityczną, pracowała jako szkolna pomoc dentystyczna. Później wsławiła się organizowaniem słynnych orgii bunga bunga w rezydencji premiera Włoch, na które za pieniądze podatników zapraszano prostytutki. Ronaldo zeznaje obecnie jako świadek w procesie toczącym się przeciwko Berlusconiemu, któremu prokuratura zarzuca m.in. seks z nieletnią Marokanką o imieniu Ruby...

 • Clooney uczestniczył w orgiach?

  ...premier Włoch Silvio Berlusconiego (74 l.). Prostytutka Karima El Mahroug znana jako Ruby, która jako siedemnastolatka zabawiała premiera i jego gości, twierdzi, że wśród nich był też George Clooney (51 l.). Aktorowi w rozpustnych zabawach miała towarzyszyć... ukochana, Elisabetta Canalis (32 l.), gwiazda telewizji należącej do Berlusconiego. Z zakazanych rozkoszy z nastolatkami podobno korzystał...

 • Clooney w obronie Berlusconiego?

  Aktor George Clooney i piłkarz Cristiano Ronaldo są na liście 200 świadków, których chce przesłuchać sąd w Mediolanie, gdzie toczy się proces b. premiera Włoch Silvio Berlusconiego oskarżonego o korzystanie z usług nieletniej prostytutki i nadużycie urzędu.

 • Skandalistka chce zagrać u Allena

  18-letnia Ruby, bohaterka skandalu obyczajowego z udziałem premiera Włoch Silvio Berlusconiego, napisała list do Woody'ego Allena w nadziei na to, że będzie mogła zagrać u niego w filmie. Amerykański reżyser rozpoczyna wkrótce zdjęcia w Rzymie.

 • Co Clooney wie o bunga bunga?

  Prawnicy Silvio Berlusconiego powołali na świadków aktora George'a Clooneya i piłkarza Cristiano Ronaldo. Gwiazdor kina i sportowiec będą zeznawać w sprawie włoskiej seks afery zwanej "Bungagate". Premier Włoch jest oskarżony o seks z nieletnią.

 • "Bunga bunga": Zobacz kolejny internetowy hit!

  "Bunga bunga" - ta nazwa hucznych, wyuzdanych przyjęć z udziałem młodych kobiet robi w tych dniach zawrotną karierę we Włoszech i stała się tematem przeboju, masowo oglądanego w internecie.