• Informacje na temat:

  berlusconiego

Artykuły na temat: berlusconiego
 • Trudny rozwód Berlusconiego

  Żona Silvio Berlusconiego (72 l.), Veronica Lario , złożyła w sądzie w Mediolanie nowy pozew o separację, w którym winą za rozpad małżeństwa obarczyła męża.

 • Polański krytykuje Berlusconiego

  Roman Polański niezwykle krytycznie wypowiedział się na temat premiera Silvio Berlusconiego, wyrażając opinię, że Włosi wybrali "króla cwaniaków".

 • Córka krytykuje Berlusconiego

  Córka premiera Włoch Silvio Berlusconiego , 26-letnia Barbara , skrytykowała ojca za to, jak się prowadzi. Zwróciła mu uwagę na swe trudne położenie w związku z informacjami o jego życiu prywatnym.

 • Piosenki miłosne... Berlusconiego

  Premier Włoch Silvio Berlusconi szykuje wraz z neapolitańskim śpiewakiem Mariano Apicellą nową płytę z piosenkami miłosnymi swojego autorstwa - informuje dziennik "La Repubblica".

 • Minge: Podrywał mnie Berlusconi

  .... "Kiedyś otrzymałam medal przyznawany przez mera Rzymu, imienny - ja, Ewa Minge - za zasługi dla Wiecznego Miasta. I dostałam go z rąk Silvio Berlusconiego. Znalazłam się wśród ośmiu osób z całego świata(...) lady, następczyni obecnej żony Berlusconiego . Było to dwa tygodnie po tym, jak Berlusconi pokazał się po liftingach i tych wszystkich przeszczepach. W kuluarach zastanawiano się potem, czym to jest...

 • Julianne Moore krytykuje Berlusconiego

  Julianne Moore stanęła w obronie prawa do opieki nad dziećmi dla par homoseksualnych. Jak tłumaczy gwiazda, do zajęcia tego stanowiska skłoniła ją rola w jej najnowszym filmie - "The Kids Are All Right". Skytykowała też włoskiego premiera Silvio Berlusconiego.

 • Żona Berlusconiego zmuszona do wyprowadzki

  Żona premiera Włoch Silvia Berlusconiego , Veronica Lario , z którą od miesięcy uzgadnia on finansowe warunki separacji, została zmuszona do opuszczenia luksusowej rezydencji Villa Belvedere w Macherio, gdzie spędzała większość czasu w ciągu ostatnich 20 lat razem z trojgiem swych dzieci - ujawniła włoska prasa.

 • Śmierć Berlusconiego na ekranie

  "Shooting Silvio" - surrealistyczny film fabularny, opowiadający o porwaniu i zabiciu Silvio Berlusconiego, wchodzi 4 marca do kin w całych Włoszech. Debiut reżyserski 31-letniego Berardo Carboniego miał premierę na festiwalu filmowym w Berlinie w 2006 roku i już wtedy wywołał we Włoszech ożywioną dyskusję, a także protesty.

 • Polka wysłana w paczce Berlusconiemu

  Mieszkająca we Włoszech była modelka Anna Golędzinowska , w wywiadzie dla "Novella 2000" przyznała, że w 2008 roku została... wysłana w "paczce" na przyjęcie do domu premiera Silvio Berlusconiego . "Prezent" został wysłany z okazji urodzin włoskiego szefa rządu.

 • Nie zagra Silvio Berlusconiego

  Wbrew medialnym pogłoskom gwiazdor francuskiego kina Alain Delon nie zagra Silvio Berlusconiego w filmie, jaki ma zostać nakręcony na podstawie książki kochanki szefa rządu Patrizii D'Addario pod tytułem "Bardzo proszę, premierze" - podała w piątek "La Repubblica".

Zdjęcia na temat: berlusconiego
Wideo na temat: berlusconiego
 • Wideokracja

  Zaczęło się skromnie - w 1976 roku jedna z lokalnych stacji pokazała późnym wieczorem teleturniej, w którym po każdej poprawnej odpowiedzi obecna w studio gospodyni domowa zdejmowała kolejną część swojej garderoby. Następnego dnia do stacji telewizyjnej wpłynęły skargi od miejscowych przedsiębiorców, bo większość oglądających program mężczyzn, nazajutrz spóźniła się do pracy. Wydarzenie to pokazało przyszłość telewizji. Jej głównym przekazem stała się zabawa. A najlepszą zabawę włoskiej...

 • Zwycięzca

  "Zwycięzca" to monumentalna, poruszająca i urzekająca siłą wyrazu opowieść o nieznanych i ciemnych kulisach władzy i życia Benito Mussoliniego. Przedstawiony w filmie historyczny epizod nie był nigdy traktowany poważnie, a w historii zazwyczaj pomijano go milczeniem. Bellocchio postanowił przywrócić światu historyczną prawdę i pokazał ją w formie wyrafinowanego estetycznie, operowego oratorium, łączącego wytrawny obraz, urzekającą muzykę i doskonałą grę aktorów. Mimo że film oparty został na...

Dyskusje na temat: berlusconiego