• Informacje na temat:

  bernie mac

Artykuły na temat: bernie mac
 • Uhonorowany Bernie Mac

  Bernie Mac został uznany przez organizatorów najważniejszych międzynarodowych targów filmowych ShoWest za "Komediową gwiazdę roku" (ShoWest 2005 Comedy Star of the Year Award). Ceremonia wręczenia wyróżnienia odbędzie się podczas gali kończącej imprezę, zaplanowanej na 17 marca.

 • Bernie Mac w "Aniołkach Charliego 2"

  Czarnoskóry komik Bernie Mac zastąpi Billa Murray'a w roli Bosley'a na planie filmu "Aniołki Charliego 2: Halo", kontynuacji przeboju "Aniołki Charliego" . Bill Murray od dawna nie ukrywał, iż nie ma zamiaru wystąpić ponownie u boku pięknych Aniołków - Natalie (Cameron Diaz), Dylan (Drew Barrymore) i Alex (Lucy Liu).

 • Angela Bassett i baseball

  Angela Bassett ( "Rozgrywka" ) podpisała kontrakt na występ w komedii "Mr. 3000", która powstaje dla studia Walta Disney'a. Główną rolę w filmie gra Bernie Mac ( "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" ). Na fotelu reżysera opowieści zasiada Charles Stone ("Drumline").

 • Ashton Kutcher: Problemy z teściem

  Ashton Kutcher ( "Stary, gdzie moja bryka?" , "Nowożeńcy" ) i Bernie Mac ( "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" , "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ) zagrają w komedii "The Dinner Party", która powstanie dla wytwórni Columbia. Film opowiada o młodym człowieku (Kutcher), który bierze za żonę czarną dziewczynę. Okazuje się jednak, że ojciec wybranki (Mac) ma spory kłopot z zaakceptowaniem zięcia

 • Steven Soderbergh kompletuje obsadę

  Komediowy aktor Bernie Mac ("The Original Kings of Comedy") ma dołączyć do gwiazdorskiej obsady filmu "Ocean's Eleven", którego reżyserem jest Steven Soderbergh ("Seks, kłamstwa i kasety video", "Erin Brockovich"). Zdjęcia, realizowane w Los Angeles i Las Vegas, rozpoczną się na początku przyszłego roku.

 • Zeta-Jones i Hanks u Spielberga

  Reżyser Steven Spielberg ( "Złap mnie jeśli potrafisz" ) zaprosi do swojego najnowszego projektu gorące gwiazdy Hollywood. W filmie "Terminal" mają zagrać Tom Hanks ( "Droga do zatracenia" ), Catherine Zeta-Jones ( "Chicago" ) i popularny telewizyjny komik Bernie Mac. Obraz opowiadać ma o przybyszu z Europy, który zmuszony zostaje do zamieszkania na amerykańskim lotnisku.

 • Gwiazda "Ocean's 11" nie żyje

  George Clooney i Brad Pitt oddali hołd swojemu niedawno zmarłemu koledze z planu "Ocean's Eleven". Bernie Mac zmarł w sobotę w Chicago.

 • "Zgadnij kto przyjdzie na obiad": Nowa wersja

  Hollywoodzka wytwórnia Columbia Pictures planuje realizację remake'u filmu z 1967 roku, planuje, "Zgadnij kto przyjdzie na obiad" . Przed laty w głośnym obrazie wybitnego amerykańskiego reżysera Stanley'a Kramera główną rolę zagrał tegoroczny laureat Oscara - Sidney Poitier.

 • Tyson u Soderbergha?

  Informowaliśmy już o pracach nad remakiem słynnego filmu Lewisa Milestone'a "Oceans's Eleven", nad którym pracuje Steven Soderbergh ("Erin Brockovich", "Traffic"). W rolach głównych wystąpią same gwiazdy - George Clooney, Brad Pitt, Julia Roberts, Matt Damon, Don Cheadle, Alan Arkin i Bernie Mac. Ostatnio pojawiły się pogłoski, że w filmie zobaczymy także słynnego boksera Mike'a Tysona.

 • Bruce Willis nie zagra

  Informowaliśmy już o pracach nad filmem "Ocean's Eleven" Stevena Soderbergha ("Seks, kłamstwa i kasety video", "Erin Brockovich"). Będzie to remake obrazu z 1960 roku. Udział w filmie potwierdziły już takie gwiazdy jak: George Clooney, Brad Pitt, Julia Roberts, Matt Damon, Don Cheadle, Alan Arkin i Bernie Mac.

Wideo na temat: bernie mac
 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...

 • Sąsiedzi

  Wszystko wskazuje na to, że świeżo upieczeni rodzice, Mac (Seth Rogen) i Kelly Radner (Rose Byrne) spełniają właśnie swój amerykański sen - mają śliczną córeczkę i dom na przedmieściu. Kiedy odkrywają, że ich nowi sąsiedzi to kilkunastu studentów z bractwa Delta Psi Beta, którym przewodzi charyzmatyczny prezes Teddy Sanders (Zac Efron), usiłują jak najlepiej wykorzystać tę dziwaczną sytuację. Imprezy organizowane przez bractwo stają się jednak coraz głośniejsze i obie strony zaczynają bronić...

 • Dirty Sanchez: The Movie

  Czterech świrów znanych ze skandalizującego TV Show postanowiło jeszcze mocniej przegiąć pałę i nakręcić pełnometrażową relację ze swoich niedopuszczalnych wybryków. Idea jest prosta - oto sam Szatan zainteresował się chłopakami z bandy Dirty Sanchez i rzucił im wyzwanie: objadą świat z diaboliczną misją albo na zawsze utkną w czyśćcu. Na czym polega misja? Chłopaki odwiedzają sześć egzotycznych miejsc na świecie, by w każdym z nich wykręcić nieziemski numer w oparciu o jeden z siedmiu...