• Informacje na temat:

  bernie mac zdjęcia

Artykuły na temat: bernie mac zdjęcia
 • Ashton Kutcher: Problemy z teściem

  Ashton Kutcher ( "Stary, gdzie moja bryka?" , "Nowożeńcy" ) i Bernie Mac ( "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" , "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ) zagrają w komedii "The Dinner Party", która powstanie dla wytwórni Columbia. Film opowiada o młodym człowieku (Kutcher), który bierze za żonę czarną dziewczynę. Okazuje się jednak, że ojciec wybranki (Mac) ma spory kłopot z zaakceptowaniem zięcia

 • Steven Soderbergh kompletuje obsadę

  Komediowy aktor Bernie Mac ("The Original Kings of Comedy") ma dołączyć do gwiazdorskiej obsady filmu "Ocean's Eleven", którego reżyserem jest Steven Soderbergh ("Seks, kłamstwa i kasety video", "Erin Brockovich"). Zdjęcia, realizowane w Los Angeles i Las Vegas, rozpoczną się na początku przyszłego roku.

 • Zeta-Jones i Hanks u Spielberga

  Reżyser Steven Spielberg ( "Złap mnie jeśli potrafisz" ) zaprosi do swojego najnowszego projektu gorące gwiazdy Hollywood. W filmie "Terminal" mają zagrać Tom Hanks ( "Droga do zatracenia" ), Catherine Zeta-Jones ( "Chicago" ) i popularny telewizyjny komik Bernie Mac. Obraz opowiadać ma o przybyszu z Europy, który zmuszony zostaje do zamieszkania na amerykańskim lotnisku.

 • Tyson u Soderbergha?

  Informowaliśmy już o pracach nad remakiem słynnego filmu Lewisa Milestone'a "Oceans's Eleven", nad którym pracuje Steven Soderbergh ("Erin Brockovich", "Traffic"). W rolach głównych wystąpią same gwiazdy - George Clooney, Brad Pitt, Julia Roberts, Matt Damon, Don Cheadle, Alan Arkin i Bernie Mac. Ostatnio pojawiły się pogłoski, że w filmie zobaczymy także słynnego boksera Mike'a Tysona.

 • Vincent Cassel w "Ocean's Twelve"

  Vincent Cassel ( "Braterstwo wilków" , "Nieodwracalne" ) dołączy do obsady sensacyjnego filmu "Ocean's Twelve", który będzie kontynuacją obrazu "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" . Francuski aktor znajdzie się na planie produkcji, do której zdjęcia ruszą w lutym 2004 roku, w gronie największych gwiazd Hollywood.

 • Chi McBride zagra u Spielberga

  Chi McBride ( "Od kołyski aż po grób" ) wystąpi u boku Toma Hanksa ( "Droga do zatracenia" , "Złap mnie, jeśli potrafisz" ) i Catherine Zeta Jones ( "Chicago" ) w filmie "Terminal". Czarnoskóry gwiazdor zagra rolę pracownika lotniska zajmującego się bagażami. Zdjęcia do obrazu, który przygotowuje Steven Spielberg ( "Raport mniejszości" , "Złap mnie, jeśli potrafisz" ) rozpoczną się jeszcze

 • John Cleese w "Aniołkach Charliego"?

  Jedna z witryn internetowych zamieściła informację, iż John Cleese (filmy Monty Pythona , "Rybka zwana Wandą" , "Wyścig szczurów" ) podpisał kontrakt na występ w sequelu przebojowej opowieści "Aniołki Charliego" . John Cleese w filmie "Aniołki Charliego 2: Halo" ma zagrać ojca Alex, seksownej bohaterki, w którą wciela się Lucy Liu. Aktor ma pojawić się na planie na około tydzień i zrealizować

 • Seksualne życie Anne Heche

  Anne Heche ( "Trzeci cud" , "John Q" ) ma znaleźć się wśród obsady niezależnego filmu "Sexual Life", który przygotowuje Ken Kwapis ("Wibracje", "Małpa w hotelu"). Będzie to opowieść o grupie ludzi, których losy przecinają się na wiele skomplikowanych sposobów. Razem z Heche do ekipy dołączy najprawdopodobniej także trójka innych aktorów - Elizabeth Banks ( "Seabiscuit" ), Dule Hill ( "Siła i honor" ) oraz Kerry Washington ( "Bad Company" ).

 • Zmiana w obsadzie "Ocean's Twelve"

  Twórcy sensacyjnej komedii "Ocean's Twelve", ciągu dalszego "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" , zostali zmuszeni do poszukiwania aktora do jednej z ról. Grający główną postać opowieści George Clooney ( "Okrucieństwo nie do przyjęcia" , "Niebezpieczny umysł" ) obiecał co prawda, że na ekranie zobazyny całą obsadę oryginału, lecz teraz okazało się, że postać akrobaty Yena nie zagra już Shaobo Qin.

 • Demi Moore w "Aniołkach Charliego 2"!

  Demi Moore, jedna z największych gwiazd kina pierwszej połowy lat 90. ( "Uwierz w ducha" , "Żona rzeźnika" , "Niemoralna propozycja" ), wraca na ekran! Aktorka jest bliska podpisania umowy z producentami filmu "Aniołki Charliego 2: Halo". W sequelu przebojowej opowieści "Aniołki Charliego" Demi Moore ma zagrać "czarny charakter".

Wideo na temat: bernie mac zdjęcia
 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...

 • Sąsiedzi

  Wszystko wskazuje na to, że świeżo upieczeni rodzice, Mac (Seth Rogen) i Kelly Radner (Rose Byrne) spełniają właśnie swój amerykański sen - mają śliczną córeczkę i dom na przedmieściu. Kiedy odkrywają, że ich nowi sąsiedzi to kilkunastu studentów z bractwa Delta Psi Beta, którym przewodzi charyzmatyczny prezes Teddy Sanders (Zac Efron), usiłują jak najlepiej wykorzystać tę dziwaczną sytuację. Imprezy organizowane przez bractwo stają się jednak coraz głośniejsze i obie strony zaczynają bronić...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.