• Informacje na temat:

  best film

Artykuły na temat: best film
 • Nie żyje James Best!

  Amerykański aktor James Best, znany serialowym widzom przede wszystkim z roli szeryfa Rosco P. Coltrane’a w "Diukach Hazzardu", odszedł w wieku 88 lat.

 • "We are the best!" : Punk wiecznie żywy

  Lukas Moodysson wraca do tematyki, w której czuje się najlepiej: historii młodych outsiderów, nastolatków odstających od otoczenia. W przeciwieństwie jednak do ciężkiej tonacji "Fucking Amal" czy "Lilja 4-ever", "We are the best!" jest lekki, cudownie zabawny i genialnie wręcz zagrany przez trzy młode debiutantki.

 • "O mnie się nie martw": Joanna Kulig nie wróci do Polski przed porodem?

  Spodziewająca się właśnie swego pierwszego dziecka Joanna Kulig, czyli Iga Małecka-Kaszuba z "O mnie się nie martw", która od kilku tygodni promuje swój ostatni film - mającą szansę na Oscara "Zimną wojnę" Pawła Pawlikowskiego - w Stanach Zjednoczonych, najprawdopodobniej wróci do Polski dopiero po porodzie!

 • Festiwal Muzyki Filmowej: Znamy program koncertu 007!

  Przez całe lato fani filmów o Bondzie wybierali swoje ulubione utwory. Te piosenki i tematy znajdą się w programie koncertu "007. The Best of James Bond" na 7. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Przedstawiamy wybraną przez słuchaczy RMF Classic playlistę, która w piątek, 26 września, zabrzmi na bondowskim koncercie w Kraków Arenie.

 • "Komisarz Alex": Beata Fido przez 8 lat grała w amerykańskich teatrach!

  Beata Fido, którą po wakacjach zobaczymy jako komisarz Martę Grabską w 8. serii „Komisarza Aleksa” oraz jako dziennikarkę Ninę w filmie „Smoleńsk”, rozpoczynała swą aktorką karierę w... Stanach Zjednoczonych, dokąd wyjechała zaraz po ukończeniu krakowskiej szkoły teatralnej i gdzie spędziła aż 8 lat.

 • Off Camera: Festiwalowe hity w Krakowie

  Tytuły najdłużej oklaskiwane i te, które znalazły się w centrum zainteresowania krytyków i publiczności największych festiwali świata to propozycje w ramach sekcji Odkrycia: Best of Fests. Ósma edycja festiwalu Off Camera rozpocznie się w 1 maja w Krakowie.

 • "O mnie się nie martw": Joanna Kulig ma szansę na Oscara!

  Joanna Kulig, czyli Iga z "O mnie się nie martw", jest - według amerykańskiego magazynu filmowego "The Playlist" - jedną z dwudziestu aktorek, które mają największe szanse na zdobycie... Oscara 2019 za pierwszoplanową rolę kobiecą.

 • "Modelka": Mads Matthiesen kręci w Polsce

  Po swoim ciepło przyjętym przez krytykę debiucie "Misiaczek" (2012), duński reżyser Mads Matthiesen jest w trakcie zdjęć do kolejnego filmu - "Modelka".

 • "O mnie się nie martw": Joanna Kulig potwierdziła, że jest w ciąży!

  ...gali finałowej festiwalu odtworzono za to filmik nagrany przez aktorkę, w którym wyznała, że jest w ciąży i nie mogła przyjechać do Płocka ze względu na badania i wizyty lekarskie. Joanna Kulig wiele(...) Narodzenia 2009 roku. Poznali się trzy lata wcześniej na planie filmu "Środa, czwartek rano" - ona grała w nim swą pierwszą główną rolę, a on zatrudniony był na planie jako... mikrofoniarz. Podobno od razu...

 • "Drugi Hotel Marigold" : Ładnie spakietowana starość

  Film Johna Maddena to urokliwa wydmuszka polana bollywoodzkim sosem. "Drugi Hotel Marigold" odgrzewanym kotletem nie jest, choć daleko mu do świeżości pierwszej części.

Wideo na temat: best film
 • The Story of Film - Odyseja filmowa

  "The Story of Film - Odyseja filmowa" to projekt zupełnie wyjątkowy - złożona z 15 części i obejmująca 12 dekad - historia kina dziejąca się na 6 kontynentach. Jego niezwykłość polega również na tym, że to bardzo subiektywna opowieść Marka Cousinsa, irlandzkiego reżysera, wybitnego krytyka filmowego i wielkiego pasjonata kina. Ta zakrojona na olbrzymią skalę produkcja jest adaptacją książki Cousinsa o tym samym tytule. Ekipa "The Story of Film" odwiedziła kluczowe dla rozwoju sztuki filmowej...

 • Kochanie, poznaj moich kumpli

  Najnowsza komedia twórcy "Zgonu na pogrzebie" sprawi, że tym razem zejdziesz... ze śmiechu. Zapowiada się niewinnie, bo zaproszeniem na ślub i wesele, a kończy totalną katastrofą, z owcą w sypialni i przyszłą teściową na haju. Faceci leczący kaca w Vegas to nic przy tym, co zgotują kumplowi jego dwaj najlepsi przyjaciele w roli drużbów. Powiedzenie, że przed ślubem trzeba się wyszumieć po tym filmie, nabierze kompletnie nowego, hardcore'owego znaczenia.

 • Roman Polański: Moje życie

  Film jest zapisem bardzo osobistej i pełnej emocji rozmowy Polańskiego z przyjacielem Andrew Braunsbergiem. Reżyser odbył ją podczas domowego aresztu w szwajcarskim Gstaad. Polański opowiada w filmie o swoim życiu - jego najszczęśliwszych i najbardziej tragicznych momentach. Film dokumentalny "Roman Polański: moje życie" to wyjątkowa opowieść o życiu reżysera. Początek tej filmowej podróży to powrót do okresu dzieciństwa spędzonego w krakowskim getcie, pierwsze zrobione w Polsce filmy,...

Dyskusje na temat: best film
 • Re: "Alf": Kultowy serial powróci na ekrany?

  Film zajefajny, a Alf z jego inteligentnymi dialogami nie do podrobienia. Trochę się martwię, że nie każdy ma tyle inteligencji, by podziwiać i wiedzieć o co chodzi jak Alf nawija, ale jest the best. Powodzenia dla twórców kontynuacji.

 • Re: "Wspaniałe stulecie" po polsku!

  Bali Bay, Mustafa i inne postacie the best. Turecki film najlepszy odkąd pamietam. Polska niech zacznie tworzyc wojenne bo jeszcze w tym jakoś wypada albo w psychodelikach.

 • Re: Serial lepszy niż film?

  ooO NARESZCIE KTOŚ MA TAKIE ZDANIE JAK JA . SERIAL JEST THE BEST W PORÓWNANIU Z FILMEM rewelacyjna Braunek i Kamaz nie wspominając o Pawliku ogladałam serial chyba z 5 razy a na Tyszkiewicz nie da się patrzeć w roli Łęckiej

 • Re: Jednak nie koniec?

  ten film jest superowy lois rządzi !!! smallville the best.

 • Re: On ma to coś

  Panie Arturze pana gra w MOJ ROWER .. the best ..jak zreszta cały film ,- 10,0

 • Re: Główną osią fabuły są przygody...

  Zmiennicy są THE BEST!!! Film jest genialny, mogę oglądać w kółko i cały czas jest się z czego śmiać :)

 • Re: Nowy numer "Świata Seriali"

  Proszeee dajcie cos z maite peroni i williamem levy a najlepiej plakaty.Jednak większa prosbe mam żebyście dodali kolejny plakat z TRIUNFU MIŁOŚCI proszeeee ta tenelowela z maite i williamem jest the best dodajcie oni sa niesamowici a film jeszcze bardziej;))