• Informacje na temat:

  best video of the year

Artykuły na temat: best video of the year
 • Zmiany organizacyjne Battle of the Year

  Po spotkaniu organizatorów eliminacji i finałów BOTY oraz zespołu koordynującego prace sędziów (Storm, Crazy, Vartan), w Hanowerze ustalono istotne zmiany organizacyjne cyklu imprez Battle of the Year 2006.

 • Rihanna i Justin razy dwa

  W niedzielę wieczorem (9 września) poznaliśmy laureatów MTV Video Music Awards.

 • "Idol" w rytmie country

  W poniedziałek, 14 kwietnia, rozdano nagrody stacji Country Music Television. Trzy statuetki trafiły do Kellie Pickler, piosenkarki wylansowanej za sprawą programu "American Idol".

 • My Chemical Romance: Nagroda studentów

  W cieniu imprezy rozdania europejskich nagród MTV, odbywającej się w Lizbonie w czwartek wieczorem (3 listopada), dzień wcześniej w Nowym Jorku po raz drugi przyznano nagrody "Woodie Of The Year". Statuetkę dla najlepszego wykonawcy odebrała grupa My Chemical Romance.

Wideo na temat: best video of the year
 • We are the best!

  Sztokholm, 1982 rok. Bobo, Klara i Hedvig to zbuntowane 13-latki, które włóczą się po mieście i uważają, że ćwiczenia na w-fie to nuda. Są jednocześnie odważne, silne i bezkompromisowe, ale też niepewne siebie, dziwne i delikatne. Kiedy mama wychodzi do pubu, odgrzewają sobie paluszki rybne w tosterze, stawiają irokezy i piszą piosenki. Zakładają zespół punkowy, mimo że nie potrafią grać na żadnym instrumencie, a wszyscy twierdzą, że punk is dead.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?

 • Bitwa roku

  Były trener koszykówki otrzymuje nowe zadanie. Ma przygotować drużynę breakdancerów na mistrzostwa świata we Francji. Początkowo surowy trener nie dogaduje się z niepokornymi tancerzami, którzy przekonani są, że nikt ich nie rozumie.