• Informacje na temat:

  bette midler aktorka

Artykuły na temat: bette midler aktorka
 • "Zmowa pierwszych żon": Nowy serial Alyson Hannigan

  ..."Zmowa pierwszych żon" to remake filmu z 1996 roku, w którym główne role zagrały Diane Keaton, Bette Midler i Goldie Hawn. Podobnie jak w przypadku pełnometrażowej wersji, fabuła będzie skupiać się wokół losów trzech przyjaciółek ze szkolnej ławy, które spotykają się po latach na pogrzebie wspólnej znajomej. Kiedy okazuje się, że zmagają się z podobnymi problemami, postanawiają wesprzeć się...

 • Ariana Grande oskarżona o epatowanie seksem

  Amerykańska aktorka i piosenkarka, Bette Midler, zaatakowała Arianę Grande za wyuzdane występy na scenie.

 • Stanęli na ślubnym kobiercu w 2012 roku

  ...przyjaciółka aktorki, Florence Welch z zespołu Florence and the Machine. Na ślubie obecni byli również Bette Midler i Christian Louboutin. Bardzo wysoko w rankingu najgłośniejszych ślubów roku uplasowały(...) Millepied, Amber Tamblyn ("Dr House", "Joan z Arkadii") i jej mąż aktor David Cross oraz aktorka Carey Mulligan ("Samotnia", "The Amazing Mrs Pritchard" ) i muzyk Marcus Mumford. ekl/ zig/

 • Kerry Washington i Jimmy Fallon zamienili się... ustami

  W ostatnim odcinku rozrywkowego programu "The Tonight Show" aktorka Kerry Washington zaśpiewała w duecie z prowadzącym show - Jimmym Fallonem piosenkę "Scandal in the Wind". Zanim jednak wykonali parodię przeboju Eltona Johna, zamienili się... ustami!

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Bette Midler: Telefon do umierającej fanki

  Aktorka i piosenkarka Bette Midler spełniła marzenie chorej na raka fanki. Gwiazda zaśpiewała umierającej kobiecie piosenkę przez telefon.

 • Bette Midler jako Mae West

  Bette Midler wcieli się w postać Mae West w biograficznym filmie o legendarnej aktorce, który wyreżyseruje hollywoodzki weteran William Friedkin ("Egzorcysta").

 • Przekroczyła setkę w Las Vegas

  Piosenkarka i aktorka Bette Midler zaprezentowała w niedzielę, 7 czerwca, w Las Vegas swoje setne przedstawienie "The Showgirl Must Go On".

 • "Zmowa pierwszych żon 2"?

  Rozpoczęły się prace przygotowawcze nad sequelem filmu "Zmowa pierwszych żon" - przeboju kinowego z 1996 roku, z pamiętnymi rolami Bette Midler ("Stella"), Goldie Hawn ("Ze śmiercią jej do twarzy") i Diane Keaton ("Ojciec panny młodej"). Z aktorkami prowadzone są obecnie negocjacje dotyczące warunków występu w sequelu.

 • Julia Roberts i Mel Gibson zostali uznani przez fanów kina za najlepszych aktorów ubiegłego roku i uhonorowani nagrodą People's Choice Awards. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w niedzielę, 7 stycznia, w Pasadena Civic Auditorium, w Kalifornii.

Wideo na temat: bette midler aktorka
 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

 • Wenus w futrze

  Adaptacja sztuki Davida Ivesa, której bohaterem jest reżyser, Thomas (Mathieu Amalric), bezskutecznie poszukujący kandydatki do głównej roli w spektaklu teatralnym. W trakcie castingu, żadna aktorka nie potrafi przekonywająco zagrać kobiety, która, na skutek umowy, ma się całkowicie podporządkować mężczyźnie. Kiedy zrezygnowany Thomas decyduje się odpuścić przesłuchania, do teatru wbiega spóźniona Vanda (Emmanuelle Seigner), arogancki i całkowicie nieokrzesany wulkan energii i erotyzmu....