• Informacje na temat:

  bette midler piosenkarka

Artykuły na temat: bette midler piosenkarka
 • Ariana Grande oskarżona o epatowanie seksem

  Amerykańska aktorka i piosenkarka, Bette Midler, zaatakowała Arianę Grande za wyuzdane występy na scenie.

 • Joe Franklin, pionier talk-show, nie żyje

  Zmarł słynny amerykański radiowiec i pionier w prowadzeniu programów talk-show. Joe Franklin przez ponad 3 dekady robił wywiady z największymi sławami. Na koncie ma rozmowy m.in. z Charlie Chaplinem, Salvadorem Dali, Marilyn Monroe, Lizą Minnelli, Andym Warholem czy Madonną.

 • Bette Midler: Telefon do umierającej fanki

  Aktorka i piosenkarka Bette Midler spełniła marzenie chorej na raka fanki. Gwiazda zaśpiewała umierającej kobiecie piosenkę przez telefon.

 • Przekroczyła setkę w Las Vegas

  Piosenkarka i aktorka Bette Midler zaprezentowała w niedzielę, 7 czerwca, w Las Vegas swoje setne przedstawienie "The Showgirl Must Go On".

 • Cusackowie nie chcą "Żon ze Stepford"

  Aktorskie rodzeństwo John i Joan Cusack ( "Przeboje i podboje" ) zrezygnowali z udziału w filmie "Żony ze Stepford". Powody odejścia były podobno rodzinnej natury. Miejsce Cusacków zajmą być może Matthew Broderick ( "Inspektor Gadżet" ) i Bette Midler ( "Wspaniała Susann" ).

 • Odrzuciła 100 mln dolarów!

  Barbra Streisand odrzuciła wartą 100 milionów dolarów lukratywną ofertę 3-letnich występów w Las Vegas.

 • Celine Dion wraca do Vegas

  Kanadyjska wokalistka Celine Dion podpisała trzyletni kontrakt na występy w Las Vegas. Jej koncerty rozpoczną się w marcu 2011 roku w Caesars Palace.

 • Gwiazdy wspominają Joan Rivers

  Aktorzy, muzycy i celebryci wyrażają głęboki żal z powodu śmierci gwiazdy telewizyjnej - Joan Rivers. Znana prezenterka odeszła w czwartek, 4 września, w wieku 81 lat.

 • Renee Zellweger w roli Janis Joplin

  Renee Zellweger ( "Chicago" , "Do diabła z miłością" ) spełni jedno ze swoich największych aktorskich marzeń i zagra legendarną piosenkarkę Janis Joplin w filmie "Piece of My Heart". Najpierw jednak powtórnie wcieli się w bohaterkę "Dziennika Bridget Jones" . Opowieść o tragicznej gwieździe muzyki powstanie najprawdopodobniej w przyszłym roku.

 • Biografia Janis Joplin w kinie

  Barwne życie legendy blues-rocka, Janis Joplin, zostanie przeniesione na ekran w 2013 roku. Powstaną aż dwa filmy inspirowane życiem wokalistki. Ostatnio biografia gwiazdy trafiła także na deski teatru.

Wideo na temat: bette midler piosenkarka
 • Hannah Montana

  Kontynuacja ogromnie popularnego serial u telewizyjnego. Historia Miley Stewart, nastolatki, która na co dzień jest wzorową uczennicą w szkole średniej, a w tajemnicy przed większością przyjaciół odnosi sukcesy jako przebojowa piosenkarka o pseudonimie Hannah Montana. Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka...

 • Zacznijmy od nowa

  Twórca przebojowego "Once", filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto! Ona - Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) - wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny,...

 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...