• Informacje na temat:

  betty q piersi

Artykuły na temat: betty q piersi
 • "Anna German": Polityczna propaganda czy wspaniałe dzieła?

  Może tęsknicie za porywającymi romansami w oszałamiającej scenerii? Lubicie oglądać karkołomne sceny zapierające dech w piersiach? Jeżeli tak, to rosyjskie seriale są dla was idealne.

 • Nasze serialowe "zakazane przyjemności"

  ..."BrzydUla" : Współcześnie o Kopciuszku Pierwszy polski odpowiednik światowej produkcji - kolumbijskiej telenoweli "Yo soy Betty, la fea!". Serial ten jest światowym formatem, zaadoptowanym w ponad(...) fabularnej piersi wychował się niejeden współczesny "młody wilczek". Obecne pokolenie 25-latków pamięta Kaję Paschalską, kiedy miała jeszcze mleko pod nosem. Bo ona, tak jak i my, dorastała wraz z serialem...

 • Wenecja 2014: Cisza przed burzą

  W zeszłym roku wenecki festiwal wygrał film dokumentalny. Nie było o nim głośno, włoska "Sacro GRA" nie zrobiła też dużej kariery w kinowej dystrybucji. Wiele mówiło się tylko o zmianie kursu i o nowej polityce, którą owa wygrana miała zainicjować. Czy takowa rzeczywiście weszła w życie i zmieniła festiwal?

 • Sharon Stone odebrała Nagrodę Pokoju

  Sharon Stone, amerykańska aktorka, producentka i działaczka dobroczynna odebrała w środę w Warszawie Nagrodę Pokoju, która została jej wręczona na zakończenie XIII Światowego Szczytu Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla.

 • Sharon Stone laureatką Nagrody Pokoju

  Sharon Stone, jedna z najpopularniejszych aktorek filmowych na świecie, producentka i działaczka dobroczynna, została laureatką Nagrody Pokoju (Peace Summit Award). Nagroda zostanie wręczona podczas XIII Światowego Szczytu Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla w Warszawie.