• Informacje na temat:

  beyoncé knowles aktorka

Artykuły na temat: beyoncé knowles aktorka
 • Beyonce Knowles i Austin Powers

  Według kolejnych doniesień z planu filmu "Austin Powers: Goldmember", w roli ukochanej Austina w trzeciej opowieści o przygodach agenta specjalnej troski, wystąpi Beyonce Knowles, piosenkarka z grupy "Destiny's Child".

 • Wielbiciele amerykańskiej grupy Destiny's Child już za kilka dni będą mogli cieszyć się pierwszym solowym utworem nagranym przez Beyonce Knowles, jedną z członkiń tego popularnego tria. Utwór "Work It Out" pochodzi ze ścieżki dźwiękowej filmu "Austin Powers In Goldmember".

 • Beyonce Knowles: Aktorstwo to wyjście awaryjne

  Beyonce Knowles, amerykańska wokalistka, członkini popularnej grupy Destiny's Child, zadebiutowała niedawno jako aktorka w filmie "Austin Powers i złoty członek", który w Polsce zobaczymy we wrześniu. Jednak jak sama twierdzi, na pierwszym miejscu stawia przede wszystkim śpiewanie, a aktorstwo traktuje wyłącznie jako wyjście awaryjne.

 • Beyonce Knowles reklamuje Pepsi

  Britney Spears zostanie najprawdopodobnej nabita w butelkę przez Pepsi Colę. Firma, którą piosenkarka do niedawna reklamowała, podpisała właśnie kontrakt z Beyonce Knowles, jedną z członkiń popularnego amerykańskiego tria Destiny's Child, a jednocześnie aktorką. Kontrakt Spears wygasa z końcem 2002 r.

 • Niespodziwana ciąża opóźni realizację musicalu?

  Wszystko wskazuje na to, że realizacja nowego projektu Clinta Eastwooda, "Narodziny gwiazdy", jeszcze bardziej się opóźni.

 • Demi Moore z Austinem Powersem?

  Demi Moore ( "Uwierz w ducha" , "Niemoralna propozycja" ), która rolą w filmie "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" powróciła do kina po kilku latach przerwy, być może zagra kolejną rolę. Tym razem była żona Bruce'a Willisa rozważa udział w kontynuacji cyklu o przygodach Austina Powersa. Obraz ma powstać w 2004 roku.