• Informacje na temat:

  beyoncé knowles zdjęcia

Artykuły na temat: beyoncé knowles zdjęcia
 • Beyoncé i aligatory

  Beyoncé Knowles, była wokalistka girlsbandu Destiny'e Child, odmówiła pozowania z aligatorem podczas sesji zdjęciowej do okładki nowego albumu piosenkarki "B'Day". Ostatecznie opiekunowie gada postanowili okleić zwierzęciu paszczę taśmą klejącą.

 • Beyoncé realizuje swoje marzenia

  W maju ukaże się w Polsce książka "Crazy In Love" - biografia Beyoncé.

 • Solowe plany Beyonce Knowles

  Kilka dni po oświadczeniu o zakończeniu kariery przez grupę Destiny's Child, najpopularniejsza wokalistka zespołu Beyonce Knowles zdradziła solowe plany artystyczne. Piosenkarka ma między innymi zamiar nagrać piosenkę do filmu "Różowa Pantera".

 • Beyonce Knowles i Austin Powers

  Według kolejnych doniesień z planu filmu "Austin Powers: Goldmember", w roli ukochanej Austina w trzeciej opowieści o przygodach agenta specjalnej troski, wystąpi Beyonce Knowles, piosenkarka z grupy "Destiny's Child".

 • Beyonce Knowles pożąda Goodinga Jr.

  Premiera filmu "Austin Powers in Goldmember" z debiutanckim udziałem piosenkarki Beyonce Knowles ("Destiny's Child") zaplanowana jest dopiero na lipiec, jednak wokalistka już przymierza się do kolejnej roli filmowej. Beyonce Knowles prowadzi bardzo zaawansowane negocjacje w sprawie występu w obrazie "The Fighting Temptations", w którym partnerować ma Cubie Gooding Jr. ( "Jerry Maguire" , "Siła

 • MTV VMA: Show pełne niespodzianek

  To była z pewnością impreza pełna niespodzianek, choć zapewne nie takich, jakich się spodziewano. Madonna, Shakira czy Red Hot Chili Peppers - faworyci tegorocznych MTV Video Music Awards, które wręczono w nocy z czwartku na piątek (31 sierpnia/1 września) w Nowym Jorku - albo w ogóle nie przybyli na imprezę, albo niewiele zdobyli. W najważniejszej kategorii "Teledysk roku" wygrała grupa Panic! At The Disco, z klipem "I Write Sins Not Tragedies" . Najwięcej nagród zdobyli Gnarls Barkley i...

Wideo na temat: beyoncé knowles zdjęcia
 • Obsesja

  Masz idealnego męża. Idealne dziecko. Idealny dom. A dzisiaj inna kobieta pragnie tego, co twoje... i ma na tym punkcie obsesję. W thrillerze psychologicznym "Obsesja", Beyoncé Knowles wciela się w rolę Sharon Charles. Sharon ma przystojnego męża Dereka (Idris Elba), słodkiego synka i właśnie wraz z rodziną, dzięki awansowi męża, wprowadziła się do wymarzonego domu. Pewnego dnia, Derek poznaje pracującą w jego biurze na zastępstwie, Lisę (Ali Larter). Piękna, dobrze przygotowana i zawsze...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.