• Informacje na temat:

  beyonce na wakacjach

Artykuły na temat: beyonce na wakacjach
 • Beyonce i Jay-Z: Zamiast rozwodu będzie kolejne dziecko?!

  Nie milkną echa dotyczące rozstania Beyonce (34 l.) i Jaya-Z (45 l.).

 • Beyonce: Zdjęcie za szminkę

  Beyonce Knowles wraz ze swoim narzeczonym raperem Jayem Z, w zeszłym tygodniu przebywała na wakacjach w Monte Carlo. Tam właśnie została poproszona przez 16-letniego fana o wspólne zdjęcie. Reakcja gwiazdy była zaskakująca.

 • Beyonce stanie przed sądem?

  Dwie fanki pozwały Beyonce (32 l.) oraz organizatorów jej koncertu za poniesione szkody, których doznały, gdy próbowały dostać się na koncert gwiazdy.

 • Beyonce: Dziewczęca siła

  "To płyta, którą kobiety potrzebują usłyszeć" - tak o przygotowywanym solowym albumie "B'Day" mówi Beyonce Knowles, wokalistka znana z nieistniejącej już grupy Destiny's Child. Inspiracją do napisania "gniewnych" piosenek była rola wokalistki w filmie "Dreamgirls".

 • Beyonce i Jay Z wzięli drugi ślub!

  Beyonce (32 l.) i Jay Z (44 l.) wbrew temu, co sugerowały media, zamiast się rozwieść, odnowili swoją przysięgę małżeńską!

 • Kto złamał palec Rihanny?

  Popularna piosenkarka dementuje pogłoski o bójce z inną gwiazdą pop i r'n'b, Beyonce.

 • "Klan": Kaja Paschalska chce grać w "Klanie" do emerytury!

  ...się, że podjęłam taką decyzję. To był kolejny etap do odhaczenia. Przełamanie się. To, że wrócę, wiedziałam zawsze. To była tylko kwestia czasu. Jako Beyonce zrobiłaś furorę nawet poza granicami...

 • "Ludzie będą zszokowani"

  Po kolejnym zawieszeniu w 2005 roku działalności przez amerykańskie dziewczęce trio Destiny's Child, najzdolniejsza z wokalistek tria, Beyonce Knowles, ponownie podbiła listy przebojów solowym(...) i artystyczne plany Beyonce, i w jaki sposób jej kariera filmowa wpłynęła na ostateczny kształt "B'day".

 • ...uczestniczyła tylko najbliższa rodzina. W czerwcu 2012 roku wyszło na jaw, że Agnieszka Chylińska (38 l.) poślubiła ojca swoich dzieci. Informację potwierdziła menadżerka artystki. Ślub Beyonce (33

 • Ochroniarz gwiazdy kontra paparazzi

  Ochroniarz rapera Jay'a-Z i jego żony, piosenkarki Beyonce Knowles, spiął się z paparazzi, którzy naprzykrzali się parze.

Wideo na temat: beyonce na wakacjach
 • Wakacje Mikołajka

  Wakacje Mikołajka" to długo wyczekiwana kontynuacja familijnego hitu, który w 2009 roku podbił serca widzów na całym świecie; w samej tylko Polsce przyciągając do kin pół miliona osób! Nowy Mikołajek to pełna uroku i humoru ekranizacja opowiadań autorstwa René Goscinnego i Jean-Jacquesa Sempégo, które od pięćdziesięciu lat stanowią ulubioną lekturę i rozrywkę dla kolejnych pokoleń. W dorosłej obsadzie filmu zobaczymy m.in. dwukrotną zdobywczynię Cezara - Valérie Lemercier i laureata tej...

 • Najlepsze najgorsze wakacje

  14-letni Duncan (Liam James) spędza wakacje wraz z matką Pam (Toni Collette), jej apodyktycznym chłopakiem (Steve Carell) i jego córką Steph (Zoe Levin). Niespodziewanie, wyobcowany i zamknięty w sobie Duncan zaprzyjaźnia się z towarzyskim Owenem (Sam Rockwell), kierownikiem parku wodnego. Dzięki sekretnej przyjaźni z mężczyzną, chłopak powoli otwiera się na innych.

 • Scooby-Doo. Wakacje z duchami

  Gdzie jesteś, Scooby Doo? Na wyspie Zombie. W Oakhaven. Na pustyni. W Australii. Meksyku. Nad jeziorem Loch Ness. Na Hawajach. W Egipcie. Trójkącie Bermudzkim. W Himalajach. Na przyjęciu Halloween. W Tokio. I w Akademii Magii. Teraz na letnim obozie! Nie trzeba nikogo przedstawiać! 11 seriali telewizyjnych, 15 filmów bezpośrednio na DVD i 4 kinowe produkcje akcji! To jest właśnie Scooby-Doo. Przygody Scooby-Doo, Kudłatego, Daphne, Freda i Velmy. Od 41 lat (premiera we wrześniu 1969 roku, w...