• Informacje na temat:

  beyonce nowa piosenka

Artykuły na temat: beyonce nowa piosenka
 • "Klan": Kaja Paschalska wraca na estradę z zupełnie nowymi piosenkami!

  W piątek 12 maja minie 14 lat od premiery ostatniej płyty Kai Paschalskiej, czyli Oli Lubicz z "Klanu", a 1 czerwca - 15 lat od dnia, kiedy Kaja - jako szesnastoletnia wówczas dziewczyna - odebrała na festiwalu w Opolu Superjedynkę za najlepszy debiut roku. Po długiej przerwie gwiazda "Klanu" wraca właśnie na estradę z zupełnie nowymi piosenkami...

 • Najczęściej streamowani artyści w 2014 roku

  Nowe czasy niejako wymuszają nowe kryteria szacowania popularności artystów. Spotify ujawnił artystów, których utwory były najczęściej odtwarzane w tym serwisie w 2014 roku.

 • Brzuch Beyonce nadmuchany?

  Czy ciąża Beyonce jest tylko prowokacją, która ma służyć promocji najnowszej płyty artystki? W Ameryce ta teoria ma już wielu zwolenników.

 • Taylor Swift: Dziewczyna z sąsiedztwa z milionami na koncie

  Taylor Swift zna niemal każdy, kto chociaż raz słuchał radia lub miał styczność z muzyką rozrywkową w ostatnich latach. Trudno w końcu nie słyszeć o dziewczynie, która zgarnia grube miliony, bije kolejne rekordy i zdobywa coraz to nowe nagrody. Ale tak naprawdę, to na czym polega fenomen Taylor?

 • Doda wzięła 500 tys. kredytu na klip!?

  Piosenkarka do Stanów poleciała na 10 dni. Scenariusz nowego klipu owiany jest tajemnicą. Wiadomo jedynie, że choreografię ułożył nowy ukochany Dody, Błażej Szychowski, a sam obrazek ma nawiązywać do(...) w Ameryce - zdradza znajomy gwiazdy w rozmowie z tygodnikiem. Zaangażowała producentów, znanych ze współpracy z takimi gwiazdami jak Britney Spears czy Beyonce Knowles oraz miejscowych aktorów, którzy...

 • Grammy 2015: Sam Smith triumfuje

  Brytyjski wokalista Sam Smith został królem wieczoru na 57. gali wręczenia nagród Grammy.

 • Jantar chciała zrobić z Natalii amerykańską gwiazdę!

  Tragicznie zmarła piosenkarka miała ambitne plany, co do przyszłej kariery swojej córki...

 • Madonna zaskakuje: Wiem, kim są iluminaci!

  Królowa popu nie przestaje zaskakiwać. Madonna zaprzeczyła, że jej utwór "Illuminati" dotyczy jej uczestnictwa w tajemniczej grupie, jednak oświadczyła, że wie, kto do niej należy.

 • Rihanna odpoczywa od Browna

  Nie nazywają tego oficjalnym rozstaniem, choć zdecydowali się na zachowanie pewnego dystansu. Jednak jak informuje E!online, zamierzają się ze sobą niedługo spotkać. W ostatni czwartek, Rihanna poleciała do Nowego Jorku, gdzie wraz z Brandy, Beyonce i Jayem-Z zjadła kolację. Następnie była widziana w sobotę w restauracji Da Silvano, gdzie spędzała czas z przyjaciółmi. Tymczasem Chris Brown...

 • Snow "Informer": Co słychać u gwiazdy jednego przeboju?

  "A-liki-bum-bum-den" - tak śpiewaliśmy w 1993 roku za Kanadyjczykiem o pseudonimie Snow. Jego utwór "Informer" to punkt obowiązkowy na wszelakich listach gwiazd jednego przeboju.