• Informacje na temat:

  beyonce perfum

Artykuły na temat: beyonce perfum
 • Beyonce pozwana do sądu

  Beyonce Knowles została pozwana do sądu przez firmę Abercrombie & Fitch - producenta odzieży dla nastolatków - która twierdzi, że plany wypuszczenia przez artystkę zapachu o nazwie Sasha Fierce naruszają należący do niej znak firmowy.

 • Bankowe konto Beyonce Knowles wzbogaci się o kolejne 2,5 miliona dolarów. Amerykańska wokalistka, która niedawno podpisała lukratywny kontrakt z firmą PepsiCo, tym razem dała się namówić na udział w kampanii reklamowej perfum marki Tommy Hilfiger.

 • Kobiecość się ma albo nie

  RMF FM: Mówią o tobie "polska Beyonce"... Joanna Liszowska: Dziękuję, to duży komplement. Beyonce to nie jest filigranowa kobietka. Raczej kobieta o pełnych kształtach, ale większość mężczyzn powie że z ogromnym seksapilem. Porównywanie mnie do niej zarówno pod względem wokalnym jak i wyglądu zewnętrznego, to dla mnie wielka przyjemność. Beyonce jest niebywale atrakcyjną kobietą, choć nie nosi...

 • Beyonce: Tysiące za godzinę

  Niezłą fuchę złapała amerykańska gwiazda pop Beyonce Knowles. Za dzień pracy przy reklamie perfum 22-letnia wokalistka otrzymała 2 miliony funtów. Daje to godzinową stawkę ponad 80 tysięcy!

 • Zmysłowa reklama z Beyonce

  Najgorętsza reklama roku? Amerykańska wokalistka Beyonce w bardzo zmysłowy sposób promuje perfumy sygnowane swoim imieniem.

 • Björk atakuje Beyonce

  Björk skrytykowała Beyonce Knowles za notoryczne podpisywanie kontraktów reklamowych i występowanie w telewizyjnych filmach promocyjnych. Pochodząca z Islandii artystka określiła zachowanie członkini Destiny's Child jako "zaprzedawanie duszy diabłu".

 • Perfumy Joanny Liszowskiej

  Czy Joanna Liszowska, laureatka programu "Jak oni śpiewają" doczekała się perfum sygnowanych swoim nazwiskiem?

 • Pozwali gwiazdę. Dlaczego?

  Piosenkarka Beyonce Knowles została pozwana do sądu przez firmę Abercrombie & Fitch. Koncern odzieżowy twierdzi, że plany wypuszczenia przez artystkę zapachu o nazwie Sasha Fierce naruszają należący do kompanii znak firmowy.

 • Najlepiej zarabiająca para w show-biznesie

  Już drugi rok z rzędu piosenkarka Beyonce i raper Jay Z są najlepiej zarabiającą parą w show-biznesie. Jak oszacował "Forbes", przez ostatnie 12 miesięcy gwiazdorskie małżeństwo wzbogaciło o się o 95 mln dolarów.

 • Pachnij i wyglądaj jak Marilyn Manson

  Kontrowersyjny Marilyn Manson poszedł w ślady Britney Spears, Jennifer Lopez czy Beyonce Knowles i postanowił wypuścić na rynek perfumy sygnowane własnym pseudonimem. W sprzedaży mają pojawić się także inne męskie kosmetyki stworzone przez amerykańskiego artystę.

Wideo na temat: beyonce perfum
 • Obsesja

  Masz idealnego męża. Idealne dziecko. Idealny dom. A dzisiaj inna kobieta pragnie tego, co twoje... i ma na tym punkcie obsesję. W thrillerze psychologicznym "Obsesja", Beyoncé Knowles wciela się w rolę Sharon Charles. Sharon ma przystojnego męża Dereka (Idris Elba), słodkiego synka i właśnie wraz z rodziną, dzięki awansowi męża, wprowadziła się do wymarzonego domu. Pewnego dnia, Derek poznaje pracującą w jego biurze na zastępstwie, Lisę (Ali Larter). Piękna, dobrze przygotowana i zawsze...