• Informacje na temat:

  beyonce run the world

Artykuły na temat: beyonce run the world
 • Beyonce wystąpi w Polsce

  Beyonce (31 l.) nie daje fanom chwili wytchnienia. Tuż po występie przed amerykańską publicznością na Super Bowl piosenkarka zaskoczyła polskich wielbicieli, ogłaszając... swój pierwszy koncert w Warszawie. Wokalistka wystąpi 25 maja w ramach Orange Warsaw Festival.

 • Wiekopomne 12 minut, czyli przegląd koncertów z Super Bowl

  Finał rozgrywek futbolu amerykańskiego to jedna z najsłynniejszych imprez sportowych na świecie. Jego stałym elementem jest 12-minutowy koncert w przerwie meczu, tzw. "halftime show". Z okazji tegorocznego Super Bowl (1 lutego) przypominamy najsłynniejsze z nich.

 • Beyonce: Taneczny zawrót głowy. Zobacz klip!

  Amerykańska gwiazda pop Beyonce zaprezentowała nakręcony z rozmachem teledysk do singla "Run The World (Girls)".

 • Beyonce wybuczana na festiwalu!

  Amerykańska wokalistka Beyonce mocno podpadła brytyjskiej publiczności.

 • Beyonce ponownie na szczycie

  To nie był szczególnie obfity tydzień dla amerykańskiego rynku fonograficznego. Płyty sprzedawały się przeciętnie, a żadna nowość nie trafiła do ścisłej czołówki.

 • Gwiazda sprowadzona na ziemię klapsem

  Nie ulega wątpliwości, że Beyonce jest gwiazdą pop pierwszej wielkości. Ale nie w obecności matki...

 • Gwiazda uległa fanom. "Miałam inny pomysł, ale..."

  Amerykańska supergwiazda Beyonce ujawniła tytuł najnowszego albumu. Płyta zatytułowana po prostu "4" ukaże się już w czerwcu.

 • Sensacja! Lady Gaga wypada z gry

  Album "4", czyli czwarta solowa płyta Beyonce, wylądował na samym szczycie zestawienia najpopularniejszych wydawnictw muzycznych w USA. Z kolei Lady Gaga zaskakująco szybko zaczyna słabnąć.

 • Wydali fortunę na hotel

  Jedna z najsłynniejszych par w show biznesie, Beyonce i Jay-Z, z pewnością nie oszczędza na zakwaterowaniu podczas swoich podróży. Podczas pobytu w Paryżu piosenkarka i raper wybrali dla siebie apartament hotelowy w cenie 20 tysięcy dolarów za dobę.

 • Leszek Możdżer najpopularniejszy w Polsce!

  I kto powiedział, że Polacy nie mają gustu? Album "Komeda" jazzowego pianisty Leszka Możdżera to najlepiej sprzedająca się płyta w naszym kraju!

Wideo na temat: beyonce run the world
 • Beat the World. Taniec to moc!

  Trzy międzynarodowe ekipy taneczne stają w szranki w odbywającym się w Detroit prestiżowym turnieju "Beat the World". Przygotowania ruszają pełną parą, każda grupa musi przystąpić do zawodów z unikalnymi układami tanecznymi, by udowodnić i sobie, i innym, że zasługuje na mistrzowski tytuł. Walka polega nie tylko na tańcu - wszyscy uczestnicy będą musieli zmierzyć się także z własną przeszłością. Fusion to grupa, która wywodzi się z ulic Windsor, miasta położonego niedaleko Detroit. Mając...

 • Thor: Mroczny świat

  "Thor: Mroczny świat" to kontynuacja przygód Thora, który nie ustaje w walce o ocalenie Ziemii i pozostałych Ośmiu Królestw przed tajemniczym, starszym niż wszechświat wrogiem. Po wydarzeniach z filmów "Thor" i "Avengers", Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie może pokonać nawet Asgard pod wodzą Odyna, superbohater musi udać się na niebezpieczną...

 • Nocny pościg

  Pochodzący z Brooklynu gangster i niezawodny płatny zabójca Jimmy Conlon (Liam Neeson), niegdyś znany jako Grabarz, najlepsze lata ma już za sobą. 55-letniego mężczyznę, przez lata najlepszego przyjaciela bossa mafii Shawna Maguire'a (Ed Harris), prześladują grzechy przeszłości. Przez ostatnie 30 lat nieustannie depcze mu też po piętach zawzięty detektyw (Vincent D'Onofrio). Wydaje się, że ostatnimi czasy Jimmy może znaleźć pocieszenie jedynie, zaglądając do kieliszka. Kiedy jednak jego syn...