• Informacje na temat:

  beyonce schudła po ciąży

Artykuły na temat: beyonce schudła po ciąży
 • Beyonce: Po ciąży schudła 25 kilogramów! Jak?

  Beyonce przyznała ostatnio, że w ciąży przytyła prawie 25 kilogramów, które bardzo szybko udało jej się zrzucić. W jednym z magazynów zdradza sekrety tak szybkiego powrotu do formy...

 • Schudła 27 kilogramów: Ćwiczenia i sałata

  Beyonce wystarczyło pięć miesięcy, by po narodzinach córki Blue Ivy wrócić do dawnej formy. Podczas pierwszego po macierzyńskim urlopie koncertu w Atlantic City, wokalistka zaprezentowała nienaganną figurę, którą zawdzięcza ciężkiej pracy i jedzeniu sałaty.

Wideo na temat: beyonce schudła po ciąży
 • Obsesja

  Masz idealnego męża. Idealne dziecko. Idealny dom. A dzisiaj inna kobieta pragnie tego, co twoje... i ma na tym punkcie obsesję. W thrillerze psychologicznym "Obsesja", Beyoncé Knowles wciela się w rolę Sharon Charles. Sharon ma przystojnego męża Dereka (Idris Elba), słodkiego synka i właśnie wraz z rodziną, dzięki awansowi męża, wprowadziła się do wymarzonego domu. Pewnego dnia, Derek poznaje pracującą w jego biurze na zastępstwie, Lisę (Ali Larter). Piękna, dobrze przygotowana i zawsze...

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.