• Informacje na temat:

  beyonce spędziła

Artykuły na temat: beyonce spędziła
 • Beyonce (35 l.) niedawno po raz drugi została mamą. Zdjęcie, które gwiazda opublikowała na jednym z portali społecznościowych, wzbudziło niemałe emocje, zwłaszcza wśród młodych mam!

 • Kaja Paschalska: Zaczęłam się tym wszystkim za bardzo przejmować

  Przez siedemnaście lat obserwowaliśmy, jak dorastała na planie serialu "Klan". Kaja Paschalska w niczym nie przypomina ułożonej Oli Lubicz, jej największą miłością jest śpiewanie. Czy ma szansę wygrać trzecią edycję muzycznego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

 • Beyonce zdradziła Jaya Z!

  Wedle doniesień amerykańskich mediów, Beyonce (32 l.) nie jest taka święta jak wszyscy myślą. Ponoć romansuje z ochroniarzem!

 • Beyonce w szpitalu

  Gwiazda r'n'b osobiście odwiedziła swoich fanów poszkodowanych podczas jednego z jej koncertów.

 • Beyonce walczy z uzależnieniami

  Piosenkarka Beyonce przekazała swoje wynagrodzenie za film "Cadillac Records" w wysokości 4 mln dolarów na rzecz centrum leczenia uzależnień Phoenix House. W filmie gwiazda wciela się w rolę legendarnej wokalistki bluesowej Etty James.

 • Beyonce: Tysiące za godzinę

  Niezłą fuchę złapała amerykańska gwiazda pop Beyonce Knowles. Za dzień pracy przy reklamie perfum 22-letnia wokalistka otrzymała 2 miliony funtów. Daje to godzinową stawkę ponad 80 tysięcy!

 • Jantar chciała zrobić z Natalii amerykańską gwiazdę!

  ...dotychczasowe życie w Polsce. Czuła, że w kraju osiągnęła wszystko, co mogła. Życie za granicą bardzo przypadło jej do gustu. Ostatni wieczór przed feralnym lotem spędziła w polskim konsulacie w Nowym(...) nie spotkał tak okrutny los, dziś Natalka byłaby drugą Beyonce, którą rodzice też od najmłodszych lat kształtowali na wielką gwiazdę?

 • Beyonce Knowles nagrywa z Missy Elliott

  Beyonce Knowles, jedna z gwiazd tria Destiny's Child, nagrywa solowy album. Gwiazda pod okiem Timbalanda i Missy Elliott - jako producentów albumu - cały zeszły tydzień spędziła w studiu nagraniowym. Płyta zatytułowana "Dangerously In Love" powinna się ukazać na wiosnę przyszłego roku.

 • Jay-Z postrzelił brata

  ...tego przeprosił za kradzież i swoje problemy z narkotykami... Jay-Z, prywatnie mąż gwiazdy pop Beyonce, dorastał w niebezpiecznej okolicy osiedla Marcy Houses na nowojorskim Brooklynie. Raper w tym roku...

 • Zrzekła się wynagrodzenia

  Beyonce Knowles przekazała swoje wynagrodzenie za film "Cadillac Records" w wysokości 4 mln dolarów na rzecz centrum leczenia uzależnień Phoenix House. W filmie gwiazda wciela się w rolę legendarnej wokalistki bluesowej Etty James.

Wideo na temat: beyonce spędziła
 • Facet w szpilkach w "Tylko taniec"!

  W kolejnym odcinku ”Tylko Taniec. Got to dance” czeka nas nietypowe show 20-letniego Erwina Stefaniuka, który pół życia spędził w placówkach wychowawczych. Interesuje się modą i fryzjerstwem. W wolnych chwilach tańczy, a swój styl taneczny nazywa "sexy hip hop". W programie zatańczy w szpilkach do muzyki Beyonce. Co o nim sądzicie?