• Informacje na temat:

  beyonce uznana za najpiękniejszą

Artykuły na temat: beyonce uznana za najpiękniejszą
 • Jennifer Aniston okrzyknięta najpiękniejszą kobietą na świecie!

  ...została uznana najpiękniejszą kobietą na świecie? "Czuję się bardzo zaszczycona. Zdołałam tylko wydusić z siebie: O mój Boże! To było naprawdę ekscytujące uczucie" - powiedziała. Dodała, że(...) magazynu "People", oprócz Jennifer Aniston i Sandry Bullock, były m.in. Gwyneth Paltrow, Beyonce, Jennifer Lopez, Julia Roberts, Halle Berry i Nicole Kidman.

 • Oto najpiękniejsza kobieta świata

  Beyonce Knowles została uznana przez redakcję magazynu "People" najpiękniejszą kobietą na świecie.

 • Penelope Cruz najpiękniejsza

  Penelope Cruz została uznana najpiękniejszą kobietą. Aktorka pozostawił daleko w tyle modelką Claudię Schiffer czy aktorkę Kristin Scott Thomas .

 • Penelope Cruz najpiękniejsza

  Penelope Cruz została uznana przez specjalistkę mody Sally Allen najpiękniejszą kobietą świata. Aktorka pozostawił daleko w tyle modelką Claudię Schiffer, czy aktorkę Kristin Scott Thomas.

 • Angelina "najbardziej wpływową gwiazdą"

  Ulubienica tabloidów, elektryzująca aktorka i jedna z najpiękniejszych kobiet, Angelina Jolie, została uznana najbardziej wpływową gwiazdą według magazynu "Forbes".

 • Przytyła i spuchła: "Nie poznawałam siebie"

  Amerykańska gwiazda popu Beyonce wspomina okres ciąży, kiedy to przytyła ponad 20 kilogramów.

 • Najpiękniejsze piersi

  Biust Pameli Anderson to najpiękniejsze piersi show-biznesu. Tak przynajmniej uznali uczestnicy ankiety zorganizowanej przez jedną z witryn internetowych. Na biust Pameli zagłosowała zdecydowana większość z 15 tysięcy uczestników zabawy - panów w wieku pomiędzy 18. a 40. rokiem życia.

 • "Seks nie jest najważniejszy"

  Craig David, cudowne dziecko brytyjskiej muzyki soul, zadebiutował w wieku 18 lat albumem "Born To Do It" (2000), który sprzedał się na świecie w nakładzie ponad 7 milionów egzemplarzy i spotkał się z uznaniem także po drugiej stronie Atlantyku. Wydana dwa lata później płyta "Slicker Than Average" reklamowana była jako zestaw piosenek, które pozwalają "poznać Craiga trochę bliżej nie tylko jako muzyka, ale również jako człowieka". W nagraniu "Rise & Fall" (z loopem zaczerpniętym z przeboju...

 • Być jak Marilyn Monroe w bikini

  Nie superszczupłe modelki, a Marilyn Monroe wygrała w plebiscycie "Najlepsze ciało w bikini wszech czasów". Tuż za nią uplasowały się Christina Hendricks, Ursula Andress i Kim Kardashian.

 • Kto wyleciał z "The Voice Of Poland"?

  Za nami pierwszy odcinek "na żywo" telewizyjnego konkursu talentów. Tym razem z każdej z czteroosobowych drużyn musiał odpaść jeden z uczestników. Kogo zabraknie w ćwierćfinale "The Voice Of Poland"?