• Informacje na temat:

  bez bielizny na gali

Artykuły na temat: bez bielizny na gali
 • Ciara bez bielizny na gali Grammy!

  Ciara (30 l.) na imprezach i galach zwykle prezentuje się w obcisłych kreacjach, które podkreślają jej sylwetkę. Na gali Grammy postanowiła dodatkowo odsłonić sporo ciała. Gwiazda wybrała na tę okazje długą suknię ze sporym rozcięciem. Wygląda na to, że darowała sobie również bieliznę! Seksowna?

 • Jennifer Lawrence bez bielizny

  Na imprezie "Vanity Fair", która zorganizowana została po oscarowej gali, nominowana do statuetki Akademii Jennifer Lawrence pojawiła się bez bielizny.

 • Ciężarna Chrissy Teigen na gali bez bielizny?!

  Chrissy Teigen (30 l.) i jej mąż John Legen (37 l.) już niebawem powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Oczekiwanie na malucha umila im pozowanie na ściankach podczas imprez z udziałem celebrytów. Na ostatni event ciężarna modelka postanowiła założyć kreację, która podkreśli jej sylwetkę oraz brzuszek. Wygląda na to, że zupełnie pominęła bieliznę, o czym rozpisują się kolorowe media zza oceanu. Udana stylizacja?

 • Bradley Cooper: Bez bielizny w Białym Domu

  Bradley Cooper przyznał w telewizyjnym programie Ellen DeGeneres, że podczas ubiegłotygodniowej wizyty w Białym Domu nie miał na sobie bielizny.

 • Rita Ora: ”Tak, byłam wtedy bez bielizny”

  Rita Ora (23 l.) przyznała, że na gali MTV Video Music Awards nie miała na sobie bielizny.

 • Bez majtek na Oscarach

  Helen Mirren, która w niedzielę, 25 lutego, odebrała Oscara za najlepszą rolę kobiecą w filmie "Królowa" , przyznaje że podczas uroczystej gali nie miała na sobie bielizny.

 • Żona Luisa Fonsiego bez bielizny w wyzywającej kreacji!

  ...bielizny. Wyszło seksownie?

 • Majtki Dody: Ostateczny wyrok

  Przed sądem apelacyjnym w Warszawie zapadł prawomocny wyrok w głośnej "sprawie majtkowej" między Dodą a "Super Expressem". Tabloid musi przeprosić wokalistkę za nieprawdziwe informacje na temat jej stroju na gali Telekamer 2008.

 • Mariola Bojarska-Ferenc zdobyła się na szczere wyznanie! "Sypiam bez..."

  ..., że na co dzień śpię bez bielizny. A jeśli już wchodzę do sypialni w bieliźnie, to mam tylko piękne, kobiece komplety. Bardzo o to dbam. Mój mąż nie lubi wyzywającej, wulgarnej bielizny, jaką noszą(...) zwracania się do niej per "babciu"! "Wnuk mówi do mnie 'Mary' i wnuczka Wiktoria też tak będzie mówiła. Na moją prośbę" - chwaliła się jakiś czas temu w "Gali". Tym razem Bojarska znów nieco...

 • Helen Flanagan: Nago w "Grze o tron"?

  Gwiazda serialu "Coronation Street" i najseksowniejsza Brytyjka 2013 - Helen Flanagan - marzy o roli w produkcji HBO "Gra o tron".

Wideo na temat: bez bielizny na gali
 • Bez litości

  Były agent CIA, poszukując odkupienia za uczynki z przeszłości, zamieszcza ogłoszenie w gazecie, gdzie oferuje swoje usługi.

 • Kobiety bez mężczyzn

  "Kobiety bez mężczyzn" to debiut fabularny Shirin Neshat, nakręcony na podstawie zakazanej w Iranie powieści Shahrnoush Parsipour pod tym samym tytułem. Film porusza problem różnych odcieni kobiecości Iranek, widziany jednak nie z perspektywy lokalnej, a zewnętrznej - oczami mieszkającej od lat za granicą irańskiej feminizującej multimedialnej artystki. Odcina się ona od przesadnego krytycyzmu, zachowuje obiektywizm ocen, a nawet wyraża artystyczny zachwyt elementami irańskiej architektury i...

 • Rozumiemy się bez słów

  Wielki przebój francuskiego kina na miarę "Nietykalnych" i "Jeszcze dalej niż północ". Niezwykle zabawna, wzruszająca i bezpretensjonalna opowieść o przyjaźni, miłości, wielkim talencie i byciu innym. Państwo Belier to urocza rodzina. Dobrzy sąsiedzi, kochający rodzice. Może czasem zbyt impulsywni, nadmiernie namiętni. I jeszcze jedno: są niesłyszący. Tylko ich córka, nastoletnia Paula urodziła się bez tej niepełnosprawności. Stała się więc ich naturalnym łącznikiem ze światem dźwięków,...