• Informacje na temat:

  bez ciebie

Artykuły na temat: bez ciebie
 • "Barwy szczęścia": Nie chcę bez ciebie żyć!

  ...leżącą na łóżku dziewczynę, a obok niej plastikową buteleczkę po lekach. - Co ty zrobiłaś! Obudź się! - krzyknie. - Nie chcę żyć bez ciebie. Błagam, nie zostawiaj mnie, bądź ze mną - wyszepcze Oliwka.

 • "Dzień dobry, kocham cię!" : Do widzenia, nie kocham

  A w ostatnim czasie było tak pięknie! Polska komedia romantyczna wydawała się podnosić z dna, po którym harcowała w ubiegłej dekadzie. Mieliśmy intrygującego "Faceta (nie)potrzebnego od zaraz", niezłe recenzje zebrały też "Listy do M.". Niestety, "Dzień dobry, kocham cię" zaprzepaszcza osiągnięcia poprzedników i przypomina, dlaczego termin "polski film" staje się w świadomości wielu widzów synonimem słowa "żenada".

 • Poruszający wpis córki Roberta Leszczyńskiego: "Boże, kimkolwiek jesteś, tak bardzo cię nienawidzę"!

  ...pogodzić jej się ze śmiercią ojca: "Nie mogę uwierzyć, że to już prawie trzy lata... Bez ciebie czuję się słaba i codziennie zraniona tym, że cię nie ma... Dziękuję, że byłeś najlepszym tatusiem(...). Do formy wróciła dzięki wsparciu bliskich. Ostatnie lata były pasmem wielu stresów, na które złożyły się kłopoty finansowe, brak poczucia bezpieczeństwa i depresja. Z mamą Alicją...

 • Barbara Kurdej-Szatan gotowa na ślub i duet z Liberem

  Można już obejrzeć teledysk promujący "Dzień dobry, kocham cię" - najnowszą komedię twórców "Śniadania do łóżka", "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie!". Nową wersję hitu "Dzień dobry, kocham cię" z repertuaru grupy Strachy Na Lachy wykonują wspólnie zdobywca tytułu Artysta Roku Eska Music Awards i VIVA Comet Awards - Liber oraz Barbara Kurdej-Szatan.

 • "Stan Against Evil": "Będziemy oblewać was krwią przez godzinę" - rozmawiamy z Janet Varney

  ...scen komicznych, to jednak kiedy widzisz Bafometa naprzeciwko siebie, w pełnym kostiumie, to zaczynasz się trochę bać i nie jest już tak wesoło. Kiedy grana przez ciebie postać, Evelyn, po raz(...) mnie prawdziwa i jestem dumna z tego, jak ją zaprezentowaliśmy. Ten serial był szaloną jazdą bez trzymanki. Tak, połączenie horroru i komedii dobrze się sprawdziło, ale cieszy mnie fakt, że relacja Stana...

 • "Seks bez tajemnic": Agnieszka Kaczorowska o "pierwszym razie"

  Rozmowa z nastolatkami o życiu seksualnym dla niektórych stanowi nie lada problem. Nie dla Marty Szulawiak-Turskiej, która z impetem "wyważa drzwi" i otwarcie zaczyna rozprawiać o seksie z nastolatkami w pierwszym odcinku "Seksu bez tajemnic". Jej gościem będzie Agnieszka Kaczorowska, która opowie o swoim "pierwszym razie".

 • "Barwy szczęścia": Miłość bez asekuracji

  Angela. - Powiedziałam ci, że albo ona, albo ja - i wybrałeś! Nie chciałeś zeznać, że Angela mnie popchnęła... Cieślak słuchając dziewczyny będzie w szoku. - I nic dla ciebie nie znaczy, że bez(...) - kolejny raz prosząc o pomoc. A na Artura widok rywala podziała jak czerwona płachta na byka! I w finale biznesmen postanowi wyjechać jednak do Nepalu - bez względu na to, co myśli o tym jego żona...

 • "Taniec z Gwiazdami": Pófinał bez Ewy Kasprzyk [9. odcinek]

  Ewa Kasprzyk i Jan Kliment nie awansowali do półfinału "Tańca z Gwiazdami". Najlepsi w ćwierćfinałowym odcinku byli Julia Pogrebińska i Rafał Maserak.

 • Patricia Kazadi w kurteczce bez stanika! "Podobają wam się moje włosy?"

  ...w rozpiętej kurteczce i bez stanika.  Ponętne zdjęcie rzeczywiście dostarczyło fanom sporo radości. "Wyglądasz bardzo pięknie", "W sumie to ta kurtka niepotrzebna", "Twoje piękne włosy i tak wszystko...

 • Dorota Gardias: Bez planów, ale z marzeniami

  Miniony rok upłynął jej pod znakiem... córki. - Szaleję na punkcie mojej Hani - przyznaje Dorota Gardias. Pogodynka zdradza też, czego oczekuje od losu w tym roku i jakie nowe zawodowe projekty chciałaby zrealizować.

Zdjęcia na temat: bez ciebie
Wideo na temat: bez ciebie
 • Bez litości

  Były agent CIA, poszukując odkupienia za uczynki z przeszłości, zamieszcza ogłoszenie w gazecie, gdzie oferuje swoje usługi.

 • To ona wygra program „#Supermodelka Plus Size”?

  w moim pokazie bez względu na to, jak twoje losy tutaj się potoczą" - powiedziała Minge. Drugi odcinek „#Supermodelki Plus Size” już w środę 13 września o godzinie 20:40 w Telewizji Polsat.

 • Kobiety bez mężczyzn

  "Kobiety bez mężczyzn" to debiut fabularny Shirin Neshat, nakręcony na podstawie zakazanej w Iranie powieści Shahrnoush Parsipour pod tym samym tytułem. Film porusza problem różnych odcieni kobiecości Iranek, widziany jednak nie z perspektywy lokalnej, a zewnętrznej - oczami mieszkającej od lat za granicą irańskiej feminizującej multimedialnej artystki. Odcina się ona od przesadnego krytycyzmu, zachowuje obiektywizm ocen, a nawet wyraża artystyczny zachwyt elementami irańskiej architektury i...

Dyskusje na temat: bez ciebie