• Informacje na temat:

  bez jaj

Artykuły na temat: bez jaj
 • Natalia Kukulska: Ciąży mi wizerunek świętej! To odcina mi jaja!

  Bez wątpienia 2016 rok to znów jest czas Natalii Kukulskiej, której w ostatnich latach w mediach było zdecydowanie mniej. Piosenkarka tłumaczyła, że świadomie zdecydowała się zejść na dalszy plan, aby z nikim się nie ścigać o pierwsze miejsca na listach przebojów i liczbę okładek, ale przede wszystkim, by skupić się na tworzeniu muzyki, która niekoniecznie musi mieć komercyjny potencjał. W tym...

 • Manowar powraca do Polski. "Organizator pokazał jaja"

  Samozwańczy "królowie metalu" z grupy Manowar znowu przyjadą do Polski. Koncert odbędzie się 16 stycznia 2016 roku w hali Torwar w Warszawie.

 • "Jeden gniewny Charlie": Prawdziwy facet z jajami

  ...z serialu to prawdziwy facet z jajami. - Do tego mamy Bruce’a Helforda, który moim zdaniem jest najinteligentniejszym umysłem w showbiznesie. Dostrzegł we mnie wiele cech, dzięki którym udało się nam(...) w Twoim życiu od tego czasu?   - Jestem dumny z tego, jak to się wszystko potoczyło. Zazwyczaj pracuje się nam bardzo bezproblemowo, a kiedy jest inaczej po prostu zadajemy sobie pytanie, co jest nie tak...

 • Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława nagrodzeni!

  Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" po raz kolejny przyznała nagrody "Przyjaciela Zaczarowanego Ptaszka". Tegorocznymi laureatami zostali m.in. Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława, która była jedną z prowadzących podczas ostatniego festiwalu.

 • "Pozostawieni": Polscy blogerzy oburzeni promocją serialu HBO

  W ramach promocji nowego serialu "Pozostawieni", który wczoraj miał swój debiut na antenie, HBO Polska wysłało wybranym blogerom indywidualne maile reklamowe. Niektórzy z nich poczuli się urażeni tym, że bez ich zgody wykorzystano ich wizerunek, za co stacja przeprosiła.

 • "Noc w muzeum: Tajemnica grobowca" : Z pustego i Ben Stiller nie naleje

  Co łączy trylogie "Hobbita" i "Nocy w muzeum"? Przerost efektów specjalnych nad scenariuszem i zbudowanie tego drugiego na bazie książek, w których materiału jest tyle, co na średni metraż.

 • Mucha (zbyt) pewna wygranej

  Anna Mucha jest przekonana, że dzięki głosom widzów pozostanie w finale "Jak ONI śpiewają". Z odcinka na odcinek jest coraz pewniejsza siebie. Będziemy mieć pierwszą w historii finalistkę bez słuchu?

 • "Na skraju jutra" i "Godzilla" na Blu-ray i DVD

  Dwie najbardziej widowiskowe superprodukcje roku - filmy "Na skraju jutra" i "Godzilla" - zadebiutowały w piątek, 10 października, na płytach DVD i Blu-ray.

 • "Rolnik szuka żony 5": Łukasz urządził Agacie awanturę w restauracji?! Szokujący wpis!

  ...masz jaj" - powiedziała Łukaszowi.  Przysłuchiwała się temu wybranka rolnika, Agata. Później ona i jej ukochany gościli jeszcze w "Pytaniu na śniadanie" i tam skomentowali postawę Pauliny. "Była zbyt(...) programu zapewne życzyli parze szczęścia. Lecz czy jest ono im pisane? Jak się dogadują teraz, bez błysku fleszy i światła kamer? Z jednego z komentarzy w mediach społecznościowych może wynikać, że...

 • Wilczyca (jednak) bez jaj

  Wolfmother "Cosmic Egg", Universal