• Informacje na temat:

  bez majtki

Artykuły na temat: bez majtki
 • Maja Sablewska w dżinsowych majtkach. Cena? Horrendalna!

  Maja Sablewska (38 l.) nie boi się odważnych ujęć, co właśnie udowodniła po raz kolejny. Na swoim profilu na Instagramie pozuje bez stanika i w dżinsowych... spodenkomajtkach.

 • Ewa Kasprzyk: Czasem trzeba pokazać majtki

  Ewa Kasprzyk, to z pewnością najbardziej doświadczona i najjaśniej święcąca gwiazda tej edycji "Tańca z Gwiazdami". Jest pewną siebie kobietą, która nie boi się śmiałych, często kontrowersyjnych wypowiedzi, ale widać nie traci, a wręcz zyskuje nimi sympatię widzów.

 • Rozkraczona Przetakiewicz pokazuje majtki! "Z wiekiem stajesz się bardziej wyrazista"

  ...podtrzymania zainteresowania. Do każdego zdjęcia dołącza swoiste przemowy motywacyjne, które kieruje do kobiet w jej wieku. " Być sobą. Wyrazistą, szczerą, prawdziwą. Bez względu na to co powiedzą inni", "Bez skrępowania. Z wiekiem nie stajesz się przezroczysta tylko bardziej wyrazista. Zawsze będę to mówić. Możemy sobie pozwolić na coraz więcej. Bez wulgarności czy tandety. Z wdziękiem, tak jak Polki...

 • Maika Monroe: 21-latka z Kalifornii

  Ma charyzmę Jamie Lee Curtis i dziewczęcy urok Gwen Stefani. Maika Monroe - 21-latka ze słonecznej Kalifornii - to jedno z największych odkryć aktorskich ostatnich lat. Jej talent przetestowali już Sofia Coppola, Jason Reitman i Adam Wingard. Polska publiczność pozna go szerzej dzięki horrorowi "Coś za mną chodzi" (w kinach od 13 marca).

 • Córka Gessler w "Ameryka Express": Nie założyłam majtek!

  Ostatni odcinek "Ameryka Express" obfitował w zwroty akcji i żenujące sytuacje. Córka Magdy Gessler (65 l.) pokazała się bez majtek, a Karolak paradował po Ekwadorze w różowej sukience...

 • Recenzja Hades "Czasoprzestrzeń": Kosmos osiedla

  Jako raper jesteś tyle wart ile twój ostatni producent. Tam gdzie prosta forma i prosty przekaz potrafią Hadesa aż nadto ograniczyć, tam Emade rozwija skrzydła. "Czasoprzestrzeń" się broni.

 • Renulka Kaczoruk pozuje bez majtek! Tak walczy o puszczę!

  Minister Szyszko swoimi decyzjami przyczynił się do tego, że w całej Polsce w ostatnich miesiącach bez jakiejkolwiek kontroli można było wycinać drzewa.  Niedawno na szczęście weszła nowelizacja(...), że "w 2014 roku, łamiąc prawo, bezprawnie wpisano Puszczę Białowieską na listę UNESCO, dlatego zgłosił sprawę do prokuratury"!   Nagrania z puszczy szokują i budzą w wielu ludziach gniew. W akcję...

 • Natalia Siwiec wróciła ze Stanów Zjednoczonych

  Natalia Siwiec wróciła do Polski z trwających miesiąc wakacji w Stanach Zjednoczonych. Modelka przyznaje, że nie chciała wracać, a czas tam spędzony bardzo szybko minął. Zwiedziła m.in. Miami i Los Angeles. Podczas pobytu za oceanem wzięła także udział w dwóch sesjach zdjęciowych. - Mam nadzieję, że kiedyś zamieszkam gdzieś w Kalifornii - wyznała po powrocie.

 • Joanna Horodyńska pozuje bez majtek! Przesadziła?

  Trzeba przyznać, że "guru mody" wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Ostatnio w mediach zawrzało, gdy do sieci trafił filmik, w którym Joanna pokazała się bez make-upu!  Wygląd jej cery pozostawiał(...) "guru mody" pozuje m.in. bez majtek odsłaniając maleńki fragment krocza! Jest to podobno zapowiedź nowej sesji Joanny. Jesteście ciekawi dalszych efektów?

 • Oscary 2015: "Ida" z Oscarem!

  "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymała nagrodę Akademii w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny"! Największym triumfatorem oscarowej gali okazał się "Birdman", który zdobył cztery statuetki.

Wideo na temat: bez majtki
 • Bez litości

  Były agent CIA, poszukując odkupienia za uczynki z przeszłości, zamieszcza ogłoszenie w gazecie, gdzie oferuje swoje usługi.

 • Kobiety bez mężczyzn

  "Kobiety bez mężczyzn" to debiut fabularny Shirin Neshat, nakręcony na podstawie zakazanej w Iranie powieści Shahrnoush Parsipour pod tym samym tytułem. Film porusza problem różnych odcieni kobiecości Iranek, widziany jednak nie z perspektywy lokalnej, a zewnętrznej - oczami mieszkającej od lat za granicą irańskiej feminizującej multimedialnej artystki. Odcina się ona od przesadnego krytycyzmu, zachowuje obiektywizm ocen, a nawet wyraża artystyczny zachwyt elementami irańskiej architektury i...

 • Rozumiemy się bez słów

  Wielki przebój francuskiego kina na miarę "Nietykalnych" i "Jeszcze dalej niż północ". Niezwykle zabawna, wzruszająca i bezpretensjonalna opowieść o przyjaźni, miłości, wielkim talencie i byciu innym. Państwo Belier to urocza rodzina. Dobrzy sąsiedzi, kochający rodzice. Może czasem zbyt impulsywni, nadmiernie namiętni. I jeszcze jedno: są niesłyszący. Tylko ich córka, nastoletnia Paula urodziła się bez tej niepełnosprawności. Stała się więc ich naturalnym łącznikiem ze światem dźwięków,...

Dyskusje na temat: bez majtki