• Informacje na temat:

  bez makijażu marilyn

Artykuły na temat: bez makijażu marilyn
 • ​Cień Marilyna Mansona w serialu

  Amerykański muzyk Marilyn Manson znów będzie straszył. Tym razem nie na scenie, a na ekranie telewizora i nie swoim wyglądem, a... głosem. Kontrowersyjny artysta zagra postać Cienia w fantastyczno-przygodowym serialu "Dawno, dawno temu".

 • Marilyn Manson bez makijażu!

  W serialu komediowym "Eastbound & Down" gościnnie wystąpi kontrowersyjny muzyk Marilyn Manson.

 • Kylie Minogue unika makijażu

  Wokalistka Kylie Minogue nie przepada za charakteryzacją. Gwiazda pop stara się chodzić bez makijażu, choć przyznaje, że przez ciążącą na niej presję nie zawsze jest to możliwe.

 • Marilyn Manson bez kapci

  Kontrowersyjny amerykański muzyk Marilyn Manson i jego partnerka, modelka Dita Von Teese, znani są z zamiłowania do ekstrawaganckich ubrań. Ponoć ich domowe wdzianka niewiele różnią się od tych, w jakich prezentują się publicznie.

 • Marilyn Monroe: Jaka była?

  "Nie przeszkadza mi to, że muszę być olśniewająca i pełna erotyzmu, ale wszystko, co się z tym wiąże, może stać się ciężarem" - wyznała przed laty Marilyn Monroe. Była symbolem seksu, choć marzyła, żeby ludzie widzieli w niej coś więcej. W niedzielę, 5 sierpnia, mija 50 lat od jej tragicznej śmierci.

 • Ostatni wywiad Marilyn Monroe

  Od nieśmiałej dziewczyny z fabryki samolotów do ikony popkultury i symbolu seksu. Norma Jeane miała wiele twarzy - wystarczał jej ułamek sekundy, żeby stać się kimś zupełnie innym. Tak stworzyła Marilyn Monroe, zapewniając sobie przepustkę do nieśmiertelności.

 • Marilyn Manson "fantastycznym" aktorem

  Marilyn Manson pojawi się w jednej z głównych ról w filmie "The Heart Is Deceitful Above All Things". Zdaniem autora książki, na której oparty jest scenariusz, kontrowersyjny muzyk jako aktor jest "fantastyczny".

 • Marilyn Manson straszy w serialu

  Marilyn Manson znów będzie straszył. Tym razem jednak nie na scenie, a na ekranie telewizora i nie swoim wyglądem, a... głosem. Kontrowersyjny artysta "zagra" postać Cienia w fantastyczno-przygodowym serialu "Dawno, dawno temu".

 • Manson jak Jackson

  Szokujący swym imagem Marilyn Manson przeżywa czasami zaskakujące sytuacje, związane z jego wyglądem. Pewnego razu, gdy wybrał się do kina bez charakterystycznego dla siebie makijażu, jeden z widzów wziął kontrowersyjnego amerykańskiego wokalistę za... Michaela Jacksona.

 • Złote Globy: Olśniewająca Jolie

  Ponadczasowa elegancja, dopasowane gorsety, syrenie treny i szczypta magii dawnego Hollywoodu - tak w skrócie opisać można czerwony dywan podczas niedzielnego wręczenia Złotych Globów. Media oszalały na punkcie Angeliny Jolie i jej pięknej kreacji od Versace.

Wideo na temat: bez makijażu marilyn
 • Mój tydzień z Marilyn

  "Marilyn, czy to prawda, że w łóżku nie masz na sobie nic poza perfumami?" - tym pytaniem angielscy dziennikarze witają Marilyn Monroe na lotnisku, gdy gwiazda po raz pierwszy odwiedza Europę. Ekscytacja udziela się zresztą nie tylko mężczyznom, bo Monroe latem 1956 roku jest bez wątpienia najsłynniejszą kobietą na świecie. Ikona seksu i blichtru Hollywood przyjeżdża do Londynu, aby wystąpić w filmie u boku Laurence'a Oliviera. Towarzyszy jej świeżo poślubiony mąż, dramaturg Arthur Miller,...

 • Bez litości

  Były agent CIA, poszukując odkupienia za uczynki z przeszłości, zamieszcza ogłoszenie w gazecie, gdzie oferuje swoje usługi.

 • Kobiety bez mężczyzn

  "Kobiety bez mężczyzn" to debiut fabularny Shirin Neshat, nakręcony na podstawie zakazanej w Iranie powieści Shahrnoush Parsipour pod tym samym tytułem. Film porusza problem różnych odcieni kobiecości Iranek, widziany jednak nie z perspektywy lokalnej, a zewnętrznej - oczami mieszkającej od lat za granicą irańskiej feminizującej multimedialnej artystki. Odcina się ona od przesadnego krytycyzmu, zachowuje obiektywizm ocen, a nawet wyraża artystyczny zachwyt elementami irańskiej architektury i...