• Informacje na temat:

  bez makijażu rosati

Artykuły na temat: bez makijażu rosati
 • Weronika Rosati tym zdjęciem rozgrzała fanów do czerwoności! Co za kształty!

  Weronika Rosati (34 l.) ponad miesiąc temu została pierwszy raz mamą i już rozpoczęła powrót do formy sprzed ciąży. Jednym zdjęciem wywołała prawdziwą burzę w internecie!

 • "Strażacy": Weroniki Rosati sposoby na perfekcyjny wygląd

  Mała czarna, czerwone paznokcie, mocno podkreślone oczy i rozpuszczone, pofalowane włosy - taką Weronikę Rosati kojarzymy z czerwonych dywanów. Aktorka, którą już od września zobaczymy w nowym serialu TVP - "Strażacy", O swoich sposobach na perfekcyjny wygląd opowiada w swoim ostatnim wywiadzie.

 • Niecny plan Olki i Grażyny

  Z pomocą przyjdzie im Wiktor (Andrzej Deskur), który sprzeda Oli informację o tym, że Michał spędził noc z Dagmarą (Weronika Rosati). "Gdy ta mała się o tym dowie, od razu zapomni o panu Duszyńskim(...) opracowanym scenariuszem, Aleksandra - w skromnym stroju i delikatnym makijażu - ma odegrać w holu Panorama Projekt rolę skrzywdzonej i porzuconej żony. Zdradzamy, że Majka i jej koledzy z firmy będą...

 • Weroniki Rosati sposoby na perfekcyjny wygląd

  Mała czarna, czerwone paznokcie, mocno podkreślone oczy i rozpuszczone, pofalowane włosy - taką Weronikę Rosati kojarzymy z czerwonych dywanów. O swoich sposobach na perfekcyjny wygląd aktorka opowiada w jednym z wywiadów.

 • Rosati bez makijażu

  19 października na ekrany kin wejdzie "Obława" w reżyserii Marcina Krzyształowicza, największe odkrycie tegorocznego festiwalu w Gdyni. Główne role w wojennym obrazie zagrali Marcin Dorociński, Maciej Stuhr, Sonia Bohosiewicz i Weronika Rosati.

 • Rosati nie do poznania

  19 października na ekrany kin wejdzie "Obława", największe odkrycie tegorocznego festiwalu w Gdyni. Na planie filmu Marcina Krzyształowicza ponownie spotkały się gwiazdy "PitBulla" - Marcin Dorociński i Weronika Rosati.

 • Nie tylko dla aniołów

  Polska "Obława", brytyjskie "Whisky dla aniołów", a także francuskie "Delikatność" i "Café de Flore" - m.in. te produkcje zadebiutują w piątek, 19 października, na ekranach naszych kin.

Wideo na temat: bez makijażu rosati
 • Weronika Rosati udziela wywiadu na ulicy. Bez makijażu

  na ulicy, ale i bez makijażu. (Dzień dobry TVN/x-news)(...)Weronika Rosati zdradziła kulisy pracy z Nicolasem Cage'em nad filmem "USS Indianapolis: Men of Courage". Jej zdaniem aktor na planie jest bardzo spokojny, skupiony. "Uważam, że jest to najlepsza