• Informacje na temat:

  białego rana

Artykuły na temat: białego rana
 • Sylwia Biały z "Hell's Kitchen" przeżyła dramat podczas porodu! Wszystko opisała

  Niewyobrażalny dramat gwiazdy "Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia", kultowego programu Polsatu! Sylwia Biały opisała kulisy koszmarnego porodu. Aż trudno uwierzyć w to, jak ją potraktowano!

 • Jan "Kyks" Skrzek nie żyje. Miał 61 lat

  W czwartek rano (29 stycznia) w szpitalu w Katowicach-Ligocie zmarł Jan "Kyks" Skrzek, muzyk Śląskiej Grupy Bluesowej.

 • Tak córka prezydenta Obamy świętowała 18. urodziny!

  Malia Obama urządziła imprezę urodzinową w jednym z klubów w Amsterdamie. Bawiła się do białego rana!

 • "Na Wspólnej": Podwójny ślub

  Jubileuszowy 2000. odcinek serialu "Na Wspólnej", który zobaczymy 14 stycznia, będzie wyjątkowy. Przysięgę złożą przed ołtarzem dwie pary - Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk) oraz Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński).

 • Robert i Anna Lewandowscy: Kulisy ich luksusowych greckich wakacji!

  Archipelag Cyklady. Malownicza wyspa Mykonos. Urocze, małe miasteczka w greckim stylu, lazurowe wody Morza Egejskiego, niezawodna w sezonie aura, dekoracyjne „koronkowe” gołębniki i imprezy do białego rana – z tego słynie to miejsce. I jeszcze z jednych z najpiękniejszych w Grecji złotych plaż. Tak jakiś czas temu byczyli się państwo Lewandowscy!

 • 10 teledysków idealnych na Halloween

  Nie wiesz, czego posłuchać w Halloween? Mamy dla ciebie kilka propozycji.

 • Piękne panie na czerwonym dywanie

  Prawie wszystkie aktorki, które jesienią zobaczymy w serialach Telewizji Polsat, stawiły się w czwartkowy wieczór w warszawskiej Endorfinie, by do białego rana świętować start nowej ramówki stacji. Kto pozował do zdjęć na czerwonym dywanie? Która gwiazda wyglądała najlepiej? Zobaczcie i oceńcie sami!

 • Anna Głogowska i Piotr Gąsowski: Umiemy się z siebie śmiać

  Jesienią będą obchodzić 10-lecie związku. Anna Głogowska - znana tancerka, obecnie prowadząca show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" i Piotr Gąsowski - popularny aktor i gospodarz programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mają 7-letnią córkę. Nie ma mowy o rozstaniu. Plotki na ten temat komentują krótko: "To kłamstwa".

 • Nowy amant na Deszczowej!

  O kim marzy skrycie Kinga - w chwilach, gdy Piotrek gra jej na nerwach? Intelektualista, ale wysportowany, mężczyzna o delikatnych dłoniach i ciepłym uśmiechu... Taki, z którym można szaleć do białego rana albo spędzać długie, leniwe wieczory na kanapie... Czy taki facet w ogóle istnieje?

 • Miłość i medycyna. Ostatni odcinek "Lekarzy"

  Tam, gdzie jest medycyna, nie może zabraknąć... ostrej strzały Amora. Dawno już ugodziła serca Elżbiety i Krzysztofa. Teraz para powie sobie "tak". Zapraszamy na ostatni odcinek "Lekarzy".

Zdjęcia na temat: białego rana
Wideo na temat: białego rana
Dyskusje na temat: białego rana