• Informacje na temat:

  biba paweł

Artykuły na temat: biba paweł
 • Bajor nie ma kontaktu ze Stalińskim

  ...". - Wyrósł na faceta, który wie czego chce. Jest inteligentny i potrafi porozumieć się z dominującą matką, bo taka jest Dorotka. Jeśli Paweł zwróci się do mnie z prośbą o pomoc, albo po prostu będzie...

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Serialowy przewodnik

  Basię na wspólne ćwiczenia i przekonać ją, by pozwoliła Zenkowi na założenie Biba-Taxi. (508) Po wyjeździe Julii Paweł bardzo za nią tęskni. Do mieszkania naprzeciwko nieoczekiwanie wprowadza się(...) zostaje na stałe u Lubiczów. Następnego dnia Paweł narzeka, że chłopak zaczyna w jego domu wprowadzać własne porządki. (1986) Profesor cały czas wspiera przygnębionego Ryśka. Tymczasem Czesia szuka...

 • BIBa z "X Factor" i jego "Jedna prawda" (odsłuch)

  Podczas walentynkowego koncertu w warszawskim klubie Mechanik Paweł "BIBa" Binkiewicz, finalista drugiej edycji "X Factor", zaprezentował swój autorski utwór "Jedna prawda".

 • Serialowy przewodnik

  ...się w kuchni... Paweł z Asią zwiedzają Karlskronę, wspólnie z księdzem Jackiem. Zduński kupuje ukochanej prezent - przepiękny, dziesięciometrowy welon. Wie, jak bardzo wybranka marzy o kościelnym ślubie. (873) Paweł i Joanna umawiają się z księdzem Jackiem, że za kilka miesięcy udzieli im ślubu kościelnego. Zduński wciąż jednak nak ma wątpliwości i... kompleksy! Uważa, że Jan jest właściwszym...

 • Będzie "Biba". Finalista "X Factora" debiutuje

  W niedzielę (18 listopada) odbędzie się premiera debiutanckiego singla i teledysku Pawła "Biby" Binkiewicza, finalisty drugiej edycji "X Factora".

 • "X Factor" w rytmie disco: Kuba nie musiał wybierać

  Kuba Wojewódzki zapowiadał rzeź niewiniątek, bo w pierwszym programie na żywo jurorzy prześcigali się w obsypywaniu uczestników komplementami. W sobotę (28 kwietnia) najbardziej dostało się Asi Kwaśnik i to ona musiała walczyć w dogrywce.

 • X Factor": Mamy półfinalistów!

  Sprawdź, kto przekroczył granicę dobrego smaku, a kto ma największy potencjał spośród wszystkich uczestników. Dobiegł końca kolejny etap programu "X Factor"!

 • "X Factor" lepiej niż Sopot TOPtrendy, ale...

  Ostatni odcinek "X Factora" przed finałem zanotował drugą najsłabszą oglądalność w tej edycji. Show TVN w bezpośredniej rywalizacji minimalnie pokonał koncert "trendy" w ramach festiwalu Sopot TOPtrendy.

 • "Must Be The Music" liderem, "Bitwa" prawie dogoniła "X Factor"

  W muzycznych show zaczęły się etapy, w których grono uczestników znacznie się zmniejsza. Liderem oglądalności pozostaje "Must Be The Music", który powrócił po przerwie świątecznej.

Wideo na temat: biba paweł