• Informacje na temat:

  bicepsy

Artykuły na temat: bicepsy
 • "Ojciec Mateusz": Rafał Cieszyński drży o życie żony

  ..., włosy na żel, bicepsy na wierzchu, ciemne okulary... Typ latynoskiego macho. Dopiero pół roku później spojrzałam na niego łaskawszym okiem. Znajomi poradzili mi, żebym dała mu szansę, albo... odprawiła...

 • "Top Chef": Bójka w programie!

  Gościem najbliższego odcinka programu "Top Chef" będzie Hardkorowy Koksu, czyli litewski kulturysta i zawodnik MMA Robert Burneika! Jego obecność wyzwoli w uczestnikach mordercze instynkty.

 • "Ojciec Mateusz": Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyńska wezmą drugi ślub

  ..., że mężczyzna, który przyjeżdża na plan cabrioletem, ma wyżelowane włosy, lubi eksponować swe imponujące bicepsy i wygląda jak latynoski macho, nie jest odpowiednim kandydatem na partnera, u boku...

 • Skiba z Big Cyca schudł już ponad 10 kg!

  W tym roku "Sylwestrowa Moc Przebojów" wyrusza w sylwestrowy rejs przebojów dookoła świata. Wśród najlepszych polskich artystów nie mogło zabraknąć tych, przy których muzyce trudno o lepszą zabawę, czyli Big Cyca. Jak zdradza Krzysztof Skiba, w ostatnim czasie udało mu się schudnąć aż 10 kilogramów. Artysta obiecuje, że do koncertu zrzuci jeszcze więcej!

 • Damięcki kpi z Cichopek i Ibisza

  Jak oficjalnie zdradza w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie", jego zapiski z podróży pojawią się na księgarskich półkach już za kilka miesięcy. Plan ambitny, zważywszy, że aktor przyznaje, że... jeszcze ich nie spłodził. Mimo to już teraz wie, że nie chce, by była to kolejne "celebryckie" wydawnictwo. "Nie będzie to książka o tym, jak wyrzeźbić swoje ciało i wyrzeźbić sobie bicepsy. Nie...

 • Bicepsy na ekranie

  Filmowi twardziele trzymają się mocno! Do akcji wkroczyło kolejne pokolenie umięśnionych aktorów.

 • Męski striptiz

  Na scenie: szał męskich ciał. Bicepsy, stringi, torsy posmarowane olejkiem... Na widowni: damska euforia. Solista wybiera jedną z kobiet i zaprasza do erotycznego tańca... Właśnie tak zacznie się... kolejny odcinek "Kryminalnych"! Drogie panie, przed telewizory biegiem marsz!

 • Kinga Rusin zachwycona bicepsami uczestnika "Hell's Kitchen"

  Już 9 września startuje druga edycja "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia". Jednym z uczestników jest Mariusz Adam Ryjek, którego muskulaturą zachwycała się Kinga Rusin.

 • Nagość problemem Tarzana

  Co łączy "Avatara", "Hobbita", "Teda" i "Tarzana. Króla dżungli"? Motion capture. Te i kilka innych głośnych tytułów, zostało zrealizowanych w tej rewolucyjnej technologii przetwarzającej ruchy aktorów na animację. Najnowsza adaptacja powieści o chłopcu wychowywanym w dżungli już w sierpniu zagości na wielkim ekranie.

 • Męski striptiz w "Kryminalnych"

  Na scenie: szał męskich ciał. Bicepsy, stringi, torsy posmarowane olejkiem... Na widowni: damska euforia. Solista wybiera jedną z kobiet i zaprasza do erotycznego tańca... Właśnie tak zacznie się... kolejny odcinek "Kryminalnych"! Drogie panie, przed telewizory biegiem marsz!

Dyskusje na temat: bicepsy