• Informacje na temat:

  bicie rekordu

Artykuły na temat: bicie rekordu
 • "M jak miłość": Gwiazdy polskich seriali pobiją światowy rekord Guinnessa?

  Kilkanaście aktorek z najpopularniejszych polskich seriali dołączy w najbliższą sobotę do kobiet, które bić będą w Warszawie rekord Guinnessa w samobadaniu piersi. W ustanawianiu nowego światowego rekordu wezmą udział m.in. Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", i Elżbieta Romanowska, czyli Aldona z "Barw szczęścia". Kto jeszcze?

 • Nigel Kennedy zagra Jimiego Hendrixa na Gitarowym Rekordzie Guinnessa

  1 maja podczas bicia Gitarowego Rekordu Guinnessa we Wrocławiu po twórczość Jimiego Hendrixa sięgnie brytyjski skrzypek Nigel Kennedy wraz z muzykami, z którymi współtworzy Hendrix Project.

 • Znamy szczegóły kolejnego sezonu "Lekarzy"!

  ...- podczas oglądania nowego sezonu "Lekarzy" przyśpieszone bicie serca gwarantowane! Emisja nowych odcinków na antenie TVN już od 25 lutego!

 • Trwa bicie rekordu Guinnessa

  27 osób wciąż siedzi w sali warszawskiego kina Atlantic, gdzie trwa już trzecia doba próby pobicia rekordu Guinnessa w oglądaniu filmów bez przerwy przez ponad 72 godziny. Nowy rekord ma zostać ustanowiony w czwartek po południu, 23 września.

 • Córka obrońcy krzyża przerywa milczenie

  ..., ale rzeczywiście, szybko trafiłam na plan. To robota jak każda inna". Jednym z partnerów Pauliny podczas bicia rekordu 14 listopada 2003 roku był Adrian z Lublina, wówczas student drugiego roku...

 • Trwa bicie rekordu w oglądaniu filmów

  28 studentów z całej Polski nieprzerwanie od poniedziałku, 20 lutego, próbuje pobić rekord Guinnessa w oglądaniu filmów non stop. Kinomani muszą wytrwać w tym filmowym maratonie przez około 115 godzin.

 • Kolejna wokalistka odeszła z Varius Manx!

  ...dalej osiąga sukcesy, kontynuując karierę solową. Naszym celem nie jest bicie rekordu Guinessa w zmianie wokalistek, ale możliwość wykonywania zawodu i możliwości oddania się twórczej pracy, z którą...

 • Deep Purple: Wokalista nie pobił polskiego rekordu

  Znany z zespołu Deep Purple wokalista Ian Gillan podjął próbę pobicia ustanowionego we Wrocławiu Gitarowego Rekordu Guinnessa. Nieskutecznie.

 • Małgorzata Kożuchowska o synku: "Janek był bardzo dzielny"

  ...oboje z mężem uwielbiają zimowe sporty. - Dobrze jeżdżę, choć na pewno mistrzem nie jestem. Ale nie chodzi tu o bicie rekordów, tylko o przyjemność, jaką daje jazda na nartach - mówi gazecie aktorka.  Ale...

 • Ewa Chodakowska bije rekord

  Postawiła sobie za cel poderwanie kobiet z kanapy. Wielu z niedowierzaniem kręciło głową, jednak udało się - została "trenerką wszystkich Polek". Jest dowodem, że w spełnianiu marzeń nic nas nie ogranicza!

Wideo na temat: bicie rekordu
 • Zakochany Nowy Jork

  Miłość i Nowy Jork. Dwanaście nowel w reżyserii wybitnych filmowców z całego świata. Kolejne dzieło producentów "Zakochanego Paryża", które przeniesie widzów do najbardziej uwodzicielskiej metropolii USA. W wielkim mieście, które nigdy nie zasypia, codziennie budzi się miłość. Znakomici reżyserzy wraz z największymi gwiazdami światowego kina wykreowali niezwykłe dzieło, w którym, jak w kalejdoskopie, przeplatają się zaskakujące i elektryzujące opowieści o miłości. Zabawne, porywające,...

 • Dragonball: Ewolucja

  Kinowa wersja kultowej japońskiej "mangi" - bijącej rekordy popularności serii opowieści rysunkowyc, gier video i liczącego 500 odcinków serial u TV. Młody chłopak staje do walki z siłami zła, by wypełnić swe przeznaczenie i stać się legendarnym wojownikiem. W roli głównej: Justin Chatwin ("Wojna światów"), reżyseria: James Wong ("Oszukać przeznaczenie").

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

Dyskusje na temat: bicie rekordu