• Informacje na temat:

  bieber prawda

Artykuły na temat: bieber prawda
 • Justin Bieber: Przyszły teść kazał mu "trzymać ręce przy sobie"!

  Gdy Justin Bieber (21 l.) zaczął spotykać się z Hailey Baldwin (19 l.), nie sądził, że będzie to obwarowane takimi obostrzeniami.

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • Justin Bieber musi odpracować swoją winę społecznie!

  Justin Bieber (20 l.) nie uniknie kary za akt wandalizmu! Sąd skazał go na prace społeczne oraz nakazał zapłatę grzywny.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Hailey Bieber w ciąży? Najnowsze zdjęcia rozwiewają wątpliwości

  Żona Justina Biebera (25 l.), Hailey (22 l.), jest pod nieustannym obstrzałem paparazzich. Ostatnio zrobili jej fotki, gdy wychodziła z restauracji. Opięta sukienka, którą miała na sobie, obnaża prawdę o jej rzekomej ciąży.

 • Justin Bieber: Nie jestem produktem!

  16-letni kanadyjski wokalista Justin Bieber broni swojej niezależności. Młody idol uważa, że jego kariera nie jest "reżyserowana" przez muzycznych magnatów.

 • Justin Bieber i Selena Gomez uczestniczyli razem w… naukach biblijnych!

  Justin Bieber (20 l.) i Selena Gomez (21 l.) wciąż spędzają ze sobą dużo czasu. Wybrali się razem na… nauki biblijne!

 • Justin Bieber: Jak stworzyć idola?

  "Większość ludzi myśli, że zostałem przez kogoś wymyślony. Jak jakiś wyrób z fabryki" - mówi 17-letni gwiazdor muzyki pop Justin Bieber. Do kin wchodzi właśnie dokumentalny film "Nigdy nie mów nigdy", będący rodzajem muzycznej autobiografii wokalisty. Nie można traktować go inaczej, niż jak kolejny produkt sygnowany najgorętszym obecnie nazwiskiem internetu.

 • Justin Bieber pokazał pośladki

  ...18-letni gwiazdor, dotąd pieczołowicie pielęgnujący marketingowo korzystny wizerunek słodkiego romantyka, zamieścił ostatnio na swoim koncie na Twitterze mocno niepasujące do tego stylu zdjęcie. Po paru godzinach fotka co prawda zniknęła, ale było już za późno: w tym czasie zdążyła obiec już całą sieć i zdobyć 15. tys. polubień. Justin robi się niegrzeczny? Na to wygląda! Doktor Pomponik...

 • Justin Bieber: Nigdy nie mów nigdy

  25 marca na ekrany polskich kin trafi film "Never Say Never" będący dokumentem o imponującej karierze 16-letniego wokalisty Justina Biebera.

Wideo na temat: bieber prawda
 • Honey broni Justina Biebera. "Wszystkie media na nim żerują"

  Justin Bieber (19 l.) został aresztowany za prowadzenie samochodu pod wpływem środków odurzających (wypił kilka drinków, palił marihuanę i zażył środek antydepresyjny Xanax), przekroczenie prędkości, stawianie oporu podczas zatrzymania oraz jazdę bez ważnego dokumentu. Gosposia gwiazdora alarmuje, że ilość alkoholu, marihuany i leków jest w życiu gwiazdora poza kontrolą, a same narkotyki

 • Justin Bieber. Believe

  Portret Justina Biebera, który spełnił marzenia i z nieśmiałego chłopca stał się gwiazdą muzyki pop oraz bożyszczem nastolatek.