• Informacje na temat:

  bieber w polsce

Artykuły na temat: bieber w polsce
 • "Zbuntowany anioł": Natalia Oreiro znowu w Polsce!

  .... Arbuzy i Bieber Gdy Natalia w końcu przyszła na konferencję, przeprosiła za spóźnienie - O tej godzinie bez makijażu wyglądałabym jak potwór - stwierdziła żartobliwie. Aktorka wyznała m.in., że(...), że może zostać drugim Justinem Bieberem. Twarzą w twarz Zaraz po konferencji na Oreiro rzucili się wielbiciele, a ja czekałam na indywidualny wywiad z aktorką. Byłam zaskoczona, gdy Naty...

 • Najbardziej znienawidzony muzyk na świecie? Poznajcie Jamesa Blunta

  Z pokaźną listą żartów na swój temat spokojnie mógłby konkurować ze znienawidzoną grupą Nickelback. Justin Bieber? Nic z tych rzeczy. Chodzi o Jamesa Blunta, który w niełaski słuchaczy popadł nie przez swoje wybryki, ale zaledwie przez jeden, niezwykle popularny, singel "You're Beautiful". Utwór na pewno zabrzmi również na dzisiejszym (piątek, 3 października) koncercie na Torwarze w Warszawie.

 • Areta Szpura weszła do świata mody z ogromnym hukiem! Zaczęło się od tworzenia zwykłych t-shirtów z ciekawymi i przykuwającymi uwagę napisami. Razem z koleżanką zajęły się tym, ponieważ nie mogły znaleźć w sklepach ubrań, które sprostałyby ich wymaganiom. Co ciekawe, ich projektem zainteresował się sam... Justin Bieber! Wokalista nosił nawet koszulki ich autorstwa! Teraz kolejna wielka...

 • Sylwestrowy Rejs Przebojów dookoła świata Telewizji Polsat: poznaliśmy wykonawców!

  W tym roku "Sylwestrowa Moc Przebojów" będzie pod hasłem - Sylwestrowego Rejsu Przebojów dookoła świata. Tego wyjątkowego wieczoru, 31 grudnia, będą z nami Justin Bieber, Nicki Minaj, Tom Jones, Mick Jagger, Shakira, sir Elton John. Będzie to możliwe za sprawą artystów z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Razem z nimi w rejs dookoła świata wyruszą najlepsi polscy wykonawcy m.in. Ewa Farna

 • Polski Bieber nie grzeszy tolerancją i, jak mówi, nie przepada za "posłem Grodzkim".

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • Dawid Kwiatkowski: Na początku kariery trzeba się skurw***. Ja skurw*** się...

  ..."Polski Bieber" Dawid Kwiatkowski (18 l.) przygotowuje się do wydania drugiej płyty. Idol nastolatek podkreśla, że tym razem będzie bardziej autorsko niż na debiucie.

 • Kto stoi za sukcesami Dawida Kwiatkowskiego i Saszan?

  Co mają wspólnego Dawid Kwiatkowski, Saszan i Jula, poza tym, że zostali gwiazdami wśród nastoletniej publiczności? Wszyscy oni wydają muzykę pod szyldem tej samej wytwórni płytowej.

 • Dawid Kwiatkowski: Jestem już tatą, to niesamowite!

  Dawid Kwiatkowski (18 l.) pochwalił się, że w jego życiu pojawiła się nowa istota - szczeniak rasy boston terrier o imieniu Weedy. "Jestem tatą i to jest niesamowite" - ekscytuje się polski Bieber.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

Zdjęcia na temat: bieber w polsce
Wideo na temat: bieber w polsce
 • Kelly Osbourne: Zrobiłam sobie cycki

  Marcin Cejrowski, reporter programu "Studio Weekend", spotkał się z Kelly Osbourne, córką jednego z najsłynniejszych rockmanów świata, przy okazji jej wizyty w Polsce. 29-latka udzieliła dziennikarzowi wywiadu, w którym wyznała m.in., że czuje się u nas niesamowicie, jak sam Justin Bieber. Przyznała także, że poddała się operacji plastycznej: "Oczywiście, zrobiłam sobie cycki! (śmiech