• Informacje na temat:

  biednej dzielnicy

Artykuły na temat: biednej dzielnicy
 • Karolina Malinowska wspiera swoich biednych sąsiadów!

  ...dzielnicy. Celebrytka poinformowała o tym na swoim Instagramie. Podoba wam się jej zachowanie?

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • "Nadzieja i miłość": Umut nigdy nie narzeka

  ...zdaniem jest współczesną baśnią o Kopciuszku. Przypomina też trochę "Brzydulę Betty" z Americą Ferrerą. Co zatem czeka bohaterkę? 23-letnia piękność nie ma lekkiego życia. Mieszka w biednej dzielnicy...

 • Są brzydcy, ale kobiety nie mogą im się oprzeć

  Na zdjęciach zawsze otoczeni pięknymi kobietami. Paul Raymond (król londyńskiej dzielnicy rozpusty), Hugh Hefner (założyciel "Playboya") oraz Larry Flynt (twórca "Hustlera") to żywy dowód na, że brak urody nie przeszkadza ani w zdobyciu fortuny, ani w byciu pożądanym przez kobiety.

 • Beverly Hills 90210

  ...towarzyski z drużyną dzieci z biednej dzielnicy. Gdy jeden z graczy ubliża przeciwnikowi, a Steve odmawia usunięcia go z boiska, Brandon sprzeciwia się temu.

 • Bassett i Fishburne na planie

  Angela Bassett ( "Rozgrywka" ) wystąpi u boku Laurence'a Fishburne'a ( "Matrix Rewolucje" ) w filmie "Akeelah And The Bee". Obraz powstanie w oparciu o scenariusz nagrodzony w konkursie Nicholl Fellowship. Autorem skryptu i zarazem reżyserem opowieści jest Doug Atchison.

 • Rozdarte serca

  Gulseren jest w zaawansowanej ciąży. Mieszka w ubogiej dzielnicy Stambułu. Pewnego dnia zostaje potrącona przez samochód prowadzony przez niedoświadczonego kierowcę. Kobieta, która spowodowała wypadek(...) sobie życie po rozstaniu z mężem, który ją zostawił. Choć pracuje ponad siły, pieniędzy w domu ciągle brakuje. Tymczasem Hazal marzy o lepszym życiu, wstydzi się, że pochodzi z biednej rodziny...

 • Niezależny Laurence Fishburne

  Laurence Fishburne ( "Mystic River" , "Matrix Rewolucje" , "Biker Boyz" ) wystąpi w niezależnej produkcji "Akeelah and the Bee". Reżyserem i scenarzystą filmu, ktorego scenariusz został nagrodzony w konkursie Nicholl Fellowship, jest Doug Atchison.

 • Lech Dyblik: Niewielu wierzyło, że uda mu się z tego wyjść. Dziś pomaga innym!

  .... - Cztery lata uczyłem się gry na gitarze. Nie zapomnę występu w biednej dzielnicy w Odessie, gdzie żyje biedota, pijacy i złodzieje - opowiada. Od tego czasu artystę często można zobaczyć z gitarą na...

 • Love, Clooney, Soderbergh = nowa komedia

  Courtney Love, wokalistka amerykańskiej grupy Hoole, znana dzięki rolom w filmach Milosa Formana - "Skandalista Larry Flynt" i "Człowiek z Księżyca" - zagra niebawem w komedii "Welcome To Collinwood". Co ciekawe, producentami filmu są: znany reżyser Steven Soderbergh ("Traffic", "Erin Brockovich") i aktor George Clooney ("Gniew oceanu", "Złoto pustyni").

Wideo na temat: biednej dzielnicy
 • Kobieta z Piątej Dzielnicy

  Nowy film twórcy "Lata miłości", Pawła Pawlikowskiego, stanowi ekranizację powieści Douglasa Kennedy'ego. Ten rok zdecydowanie nie należał do Toma Ricksa (Ethan Hawke). Po głośnym skandalu z jego udziałem, w krótkim czasie traci lukratywną posadę na amerykańskim uniwersytecie, a także odchodzą od niego żona i córka. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiał się nad tym, czy zmienić swoje życie, nie mógł trafić na lepszy moment by to zrobić. Tom ucieka do Paryża, by w cieniu francuskich bulwarów...

 • Snowpiercer: Arka przyszłości

  Rok 2031. Świat przegrał walkę z globalnym ociepleniem. Na Ziemi zapanowała wieczna zima, a życie uległo zagładzie. Jedynymi, którzy przetrwali, są pasażerowie Snowpiercera – pędzącego przez śnieżną zamieć pociągu-miasta poruszającego się dookoła globu dzięki rewolucyjnemu silnikowi potrafiącemu generować napędzającą go energię. Wewnątrz pociągu panuje system klasowy. Bogaci pasażerowie luksusowych wagonów żyją na koszt biednej większości. Wystarczy iskra, by doszło do rewolucji.

 • Violeta poszła do nieba

  Opowieść o życiu Violety Parry, słynnej chilijskiej pieśniarki, daleka jednak od konwencjonalnej biografii. Andrés Wood podąża śladem najważniejszych faktów z życia Violety, pokazując, jak utalentowana dziewczynka z biednej rodziny z czasem staje się międzynarodową sensacją i ikoną muzyki folk. Reżyser wędruje po wydarzeniach, które ukształtowały Parrę i uczyniły jej sztukę tak szczerą i prawdziwą, że poruszała tłumy. Śledzi sukcesy oraz dramaty Violety: jej zmagania z alkoholizmem...

Dyskusje na temat: biednej dzielnicy
 • Re: Mucha zastąpi "Majkę"

  Sos mi vida to moim zdaniem jedna z lepszych telenowel a mucha jedna z gorszych aktorek więc wydaje mi się,że se żarty robią ,a jak nie to twórcy są po prostu żałośni zamiast pokazać argentynie,że umią stworzyć świetną adaptacje pokażą jak się zbłaźnić..! W ogóle nie widzę muchy w roli twardej kobiety z biednej dzielnicy.