• Informacje na temat:

  biedroń

Artykuły na temat: biedroń
 • Anja Rubik i Robert Biedroń: Czułe powitanie na ściance

  Anja Rubik (35 l.) i Robert Biedroń (42 l.) nie szczędzili sobie „czułości” na imprezie.

 • Wielki Test o Polskim Filmie na antenie TVP1

  Zbliża się druga edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie w TVP1. 29 września o godz. 20:25, goście w telewizyjnym studiu oraz widzowie sprawdzą swoją wiedzę na temat klasyki polskiego filmu oraz kina współczesnego. Program poprowadzą Paulina Chylewska i Maciej Orłoś.

 • Robert Biedroń szczerze o swoich zarobkach i... testamencie!

  Robert Biedroń (41 l.) wraz ze swoim partnerem Krzysztofem Śmiszkiem udzielił wywiadu, w którym opowiedział o wspólnym życiu, finansach i testamencie.

 • Dziś poznamy laureatów Wiktorów

  Już dziś wieczór poznamy laureatów Wiktorów - nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu. Galę pokaże TVP 1 o godz. 20.25.

 • Robert Biedroń (40 l.) jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i aktywnych polityków w Polsce. Realizuje się jako prezydent Słupska, dostaje też propozycje, by kandydować nie tylko na stanowisko prezydenta Warszawy, ale i w 2020 roku na prezydenta Polski. Czy się skusi?

 • Maciej Orłoś zaprasza na Wielki Test o Polskim Filmie

  Już dziś o godz. 20.25 odbędzie się druga edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie. Do udziału w zabawie, w której będzie można wziąć udział na antenie TVP1 oraz na stronie Interii, w zabawnym spocie zachęca prowadzący Maciej Orłoś.

 • Magda Mołek i Robert Biedroń najlepiej ubranymi Polakami

  ...12 października wręczone zostały nagroda dla osobowości świata mody. W tym roku ikoną stylu została Magda Mołek-Taborowska (41 l.), a najbardziej stylowym mężczyzną Robert Biedroń (41 l.). Prezydent Słupska na uroczystej gali pojawił się ze swoim partnerem, prawnikiem Krzysztofem Śmiszkiem. Magda Mołek, jak zwykle, bez męża. Przykuła za to uwagę fotoreporterów czerwonymi kozaczkami.

 • Znany gej zagłosuje na...

  Robert Biedroń, popularny działacz gejowski, w drugiej turze wyborów prezydenckich odda głos na... Lady GaGę.

 • Sekrety Roberta Biedronia i jego partnera wychodzą na jaw!

  Robert Biedroń (41 l.) zaskoczył wyznaniem. Tego o nim nie wiedzieliśmy...

 • Pierwszy polski offowy film s-f

  W Krakowie padł pierwszy klaps na planie niezależnej produkcji filmowej "Bo takie są reguły". Reżyser i twórca filmu Piotr Biedroń chce przedstawić wizję świata, którzy będzie istniał w niedalekiej przyszłości.

Zdjęcia na temat: biedroń
Wideo na temat: biedroń
 • Robert Biedroń prezydentem Polski?

  Robert Biedroń twierdzi, że spełnia się w roli prezydenta Słupska i nie zamierza tego zmieniać. Podkreśla też, że przed jego miastem wciąż stoi wiele wyzwań, przede wszystkim związanych z ograniczeniem zadłużenia.

 • Robert Biedroń popularniejszy od Dudy

  Robert Biedroń jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i aktywnych polityków w Polsce. Realizuje się jako prezydent Słupska, dostaje też propozycje, by kandydować na stanowisko prezydenta Warszawy(...) dużo polityków, którzy byli najpopularniejsi, a dzisiaj nawet nie pamiętamy ich nazwisk" - zaznaczał Biedroń. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Joanna Krupa i Robert Biedroń pomagają razem zwierzętom!

  Joanna Krupa przyjechała do Słupska, aby wspólnie z Robertem Biedroniem odwiedzić tutejsze schronisko dla zwierząt. Modelka wraz z politykiem chce pomagać porzuconym zwierzakom. - Planujemy wspólny projekt i będziemy razem działać - zdradziła Krupa w "Dzień Dobry Wakacje". Jak wyglądało ich pierwsze spotkanie? Czy modelka i polityk się polubili? (Dzień Dobry TVN/x-news)