• Informacje na temat:

  biedrzynska nogi

Artykuły na temat: biedrzynska nogi
 • Zdradzony mąż Biedrzyńskiej przerywa milczenie

  Przeszli razem niejedną burzę, ale po 19 latach aktorka postanowiła zakończyć ten związek.

 • "Barwy szczęścia": Kto pomoże bezdomnemu?

  Kiedy Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) zejdzie na dół i zobaczy go, przerazi się. - Ratunku! Złodziej! - wybiegnie z krzykiem przed dom. Tolek zerwie się na równe nogi i wyskoczy przez okno. - Nie mam się gdzie podziać. Bezdomny jestem - powie Zwoleńskiej, chcąc wzbudzić jej litość. Zakatarzonego Koszyka siedzącego przy sklepie zobaczy godzinę później jadąca do domu Grażyna (Ewa Konstancja...

 • "300 mil do nieba": Najsłynniejsza ucieczka polskiego kina?

  Dokładnie 25 lat temu na ekrany kin trafił reżyserski debiut Macieja Dejczera "300 mil do nieba" inspirowany historią głośnej ucieczki z komunistycznej Polski do Szwecji dwóch nastoletnich braci.

Wideo na temat: biedrzynska nogi
 • Madagaskar 3

  A przed nami długa droga do domu ... W trzeciej części bijącej wszelkie rekordy popularności filmowej animacji "Madagaskar", lew Alex (Ben Stiller) oraz jego kumple zebra Marty (Chris Rock), hipopotamica Gloria (Jada Pinkett Smith) i żyrafa Melman (David Schwimmer) robią wszystko co w ich mocy, żeby wrócić do nowojorskiego Zoo w Central Parku. Pozostawili już za sobą Afrykę, a teraz 'przypadkowo' trafili do Europy. Znaleźli się tu poszukując pingwinów i szympansów, które rozbiły bank w jedym...

 • Hop

  Hop

  Animacja realizowana przez producentów "Epoki lodowcowej". To opowieść o niezatrudnionym nigdzie obiboku, który pewnego wieczoru uderza samochodem w wielkanocnego zajączka. Złamana noga sprawia, że zajączek nie może podjąć swoich świątecznych obowiązków. Aby ocalić Wielkanoc, do działania zostaje zmuszony nasz bohater.

 • Z jednej krwi

  18-letni Jason Dorkel należy do żyjącej na uboczu, francuskiej społeczności wędrowców. Zbliża się dzień jego chrztu, gdy po wieloletniej odsiadce wychodzi z więzienia Fred - jego starszy brat - wywracając świat Jasona do góry nogami. Razem bracia Dorkel wyruszają na wyprawę, by dokonać ostatniego skoku, którego stawką będzie drogocenny ładunek.