• Informacje na temat:

  bielecki architekt łepkowska

Artykuły na temat: bielecki architekt łepkowska
 • Ilona Łepkowska: W jej domu dzieją się niezwykłe rzeczy!

  Ilona Łepkowska (64 l.) i jej mąż Czesław Bielecki (71 l.) w swojej posiadłości goszczą teraz tłumy...

 • Ilona Łepkowska: Moja rodzina nie jest idealna

  Nie tylko pisze scenariusze, ale też jej życie to gotowy materiał na film. Ilona Łepkowska (65 l.) długo nie miała szczęścia w miłości. Znalazła je dopiero u boku polityka i architekta, Czesława Bieleckiego. "Dobremu Tygodniowi" opowiada o rodzinie, skomplikowanej relacji z córką i wnukach.

 • Ilona Łepkowska i Agnieszka Pilaszewska pogodziły się po latach!

  .... Kamienny dom otoczony wielkim ogrodem należy do ukochanego Ilony, architekta Czesława Bieleckiego. Sam go zaprojektował i przez lata budował. Wiele z roślin oraz warzywnik Ilona zasadziła sama(...) dwóch znanych postaci w świecie polskich seriali. Ilona Łepkowska (65 l.) i Agnieszka Pilaszewska (54 l.) długo nie miały ze sobą kontaktu. Na szczęście, to już przeszłość. - Panie rozmawiały ze sobą...

 • Ewa Wencel pogodziła się z Iloną Łepkowską!

  ...skłócone przez lata, m.in. z powodu mężczyzny, którym przyszło im się podzielić. Ewa Wencel grała w serialu "M jak Miłość", do którego scenariusz pisała Łepkowska. Wówczas mąż aktorki, Erwin Wencel, związał się ze scenarzystką. Nie mogąc się z tym pogodzić, Wencel odeszła z serialu! Później jednak Ilona Łepkowska znalazła sobie nowego partnera, architekta Czesława Bieleckiego, a i w życiu aktorki...

 • Łepkowska wychodzi za mąż?

  Polska "królowa tandety", scenarzystka Ilona Łepkowska wreszcie znalazła faceta. Jest nim Czesław Bielecki, architekt i były polityk.

 • Zobacz nowy dom Ilony Łepkowskiej

  Królowa polskich seriali , Ilona Łepkowska (55 l.), wyprowadziła się podobno z Warszawy i zamieszkała w posiadłości architekta Czesława Bieleckiego (61 l.).

 • Ł jak Łepkowska

  Królowa polskich seriali Ilona Łepkowska, matka sukcesu "Radia Romans", "Klanu", "Na dobre i na złe", "M jak miłość", a ostatnio "Barw szczęścia", została bohaterką książki!

 • Historia jak z filmu

  Królowa polskich seriali Ilona Łepkowska ogłosiła, że rezygnuje z funkcji kierownika literackiego "Barw szczęścia". Co za tym stoi?

Zdjęcia na temat: bielecki architekt łepkowska
Wideo na temat: bielecki architekt łepkowska
 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • Opowieść nr 52

  Czasami umysł jest najbardziej niebezpiecznym miejscem, w którym możesz się znaleźć? Thriller dziejący się na pograniczu wyobraźni i rzeczywistości. Bohaterem filmu jest Jason, nieśmiały architekt. Pewnego wieczoru w jego domu pojawia się Penelope, zaproszona na kolację przez jednego z przyjaciół bohatera. Bardzo szybko zawiązuje się między nimi więź. Nim się obejrzą - mieszkają już pod jednym dachem? Wszystko wydaje się idealne, lepsze niż dotychczas, ale z pewnością nie takie, jakie by się...

 • To skomplikowane

  Jane Adler (w tej roli dwukrotna laureatka Nagrody Akademii MERYL STREEP) jest matką trójki dorosłych dzieci, właścicielką dobrze prosperującej piekarni/restauracji w Santa Barbara, a do tego po prawie dziesięciu latach od rozwodu zaczyna sobie na nowo, przyjaźnie układać relacje z byłym mężem, adwokatem Jakiem (ALEC BALDWIN). Ale właśnie wtedy, kiedy między Jane i Jakiem zaczyna się układać, sprawy tak naprawdę zaczynają się poważnie komplikować. Z pozoru niewinnie wyglądająca kolacja we...