• Informacje na temat:

  bielecki jerzy

Artykuły na temat: bielecki jerzy
 • Miasto skarbów

  Ewa wrzuca patka gondolo do puszki staruszki kwestującej pod kościołem Mariackim. Jerzy Górski, krakowski marszand, prosi Szatnera i Alicję o pomoc: ma...

 • Screen and Sound Fest. Let's See The Music 2014: Nagrody rozdane

  W sobotę, 25 października, w krakowskim kinie Kijów.Centrum odbyła się Gala Finałowa Festiwalu Screen and Sound Fest. - Let's See The Music 2014, podczas której ogłoszono zwycięzców tegorocznej edycji festiwalu.

 • Startuje Screen & Sound Fest 2014

  We wtorek rozpoczyna się Screen & Sound Fest. - Let's See The Music 2014. Laureatów imprezy poznamy podczas finałowej gali, która odbędzie się w kinie Kijów.Centrum 25 października.

 • Ziyo układa puzzle

  Pod koniec kwietnia tarnowska grupa Ziyo zakończyła miksy materiału, który trafi na nową płytę. Premiera albumu "Puzzle" planowana jest na październik.

 • Czy można zobaczyć muzykę?

  Czy można zobaczyć muzykę? Właśnie na to, nieco przewrotne pytanie próbuje odpowiedzieć nowy festiwal "Screen & Sound Fest. - Let's see the music", który w marcu odbędzie się w Krakowie.

 • Grechuta Festival rozpoczęty

  Wernisaż wystawy obrazów Jana Kantego Pawluśkiewicza, w piwnicach krakowskiego Hotelu Pod Różą, zainaugurował w środę trzecią edycję festiwalu poświęconego twórczości i osobie Marka Grechuty - "Grechuta Festival Kraków 2010".

 • Ku pamięci Marka Grechuty. Już wkrótce

  Finał konkursu na interpretację piosenek z repertuaru Marka Grechuty, występ Kabaretu Anawa i Zespołu Anawa oraz Krakowska Gala Kabaretowa - to tylko niektóre punkty programu "Grechuta Festival Kraków 2010", który odbędzie się w dniach 6-10 października pod Wawelem.

 • Schwarzenegger nie przyjedzie do Łódzi

  Gubernator Kalifornii Arnold Schwarzenegger nie przyjedzie do Łodzi na obchody 65. rocznicy likwidacji przez Niemców Litzmannstadt Ghetto. Do urzędu miasta dotarł faks z biura gubernatora informujący, że nie będzie on uczestniczył w tych uroczystościach - poinformował doradca prezydenta Łodzi ds. kontaktów z diasporą żydowską Jarosław Nowak.

 • "Screen & Sound" w Krakowie

  W najbliższy piątek, 22 marca, w krakowskim kinie Kijów. Centrum odbędzie się pokaz 19. filmów, które zakwalifikowały się do finału konkursu "Screen & Sound Fest.". Dzień później, w sobotę, 23 marca, organizatorzy zapraszają na wielką Galę Finałową, podczas której wystąpi wybitny krakowski pianista, Piotr Orzechowski oraz Orkiestra Akademii Beethovenowskiej.

 • Screen&Sound Fest. - Let's See The Music 2014

  19 maja wystartował międzynarodowy, otwarty konkurs na wizualizację filmową utworów muzycznych, odbywający się w ramach II edycji Festiwalu Screen&Sound Fest. - Let's See The Music. Projekt ma na celu połączenie świata muzyki symfonicznej z jej wizualizacjami, zobrazowanymi przez artystów.